Bez kategoriiKultura i sztuka

Will Smith traci kontrakty. Netflix wycofuje się z “Fast and Loose”

Inne projekty gwiazdora również zostały wstrzymane.

Oscary 2022 minęły w cieniu skandalu, którego dopuścił się Will Smith. Słynny aktor uderzył komika Chrisa Rocka, gdy ten zadrwił z jego żony. I choć opinie na ten temat są mieszane, to gwiazdor zrezygnował z członkostwa w Akademii Filmowej i publicznie przeprosił za swoje zachowanie. Niemniej jednak konsekwencje mogą być dużo większe, ponieważ Netflix zrezygnował z jego filmu. A to dopiero początek problemów celebryty.

Will Smith straci pracę w filmie Netflixa “Fast and Loose” po Oskarach 2022

Choć od czasu incydentu z Willem Smithem i Chrisem Rockiem nie minęło zbyt długo czasu, to i tak skandal obił się szerokim echem na całym świecie. Teraz okazuje się, że słynny gwiazdor może odczuć na własnej skórze skutki swojego zachowania. I jak informuje serwis Hollywood Reporter Smith może utracić z tego tytułu spore zyski. Dodatkowo wciąż członkowie Jury Oscarów zastanawiają się, czy mają mu odebrać statuetkę za najlepszego aktora 2022.

Dodatkowo film z jego udziałem, który miał być wyemitowany na platformie Netflix, może nawet nie dojść do skutku. Jest to film “Fast and Loose“, który od początku nie ma łatwego startu. Raptem tydzień przed rozdaniem nagród, odszedł z niego reżyser David Leitch. Wszystko dlatego, że twórca wolał zrealizować film “Fall Guy” z Ryanem Goslingiem w roli głównej. Z kolei teraz po zachowaniu Willa Smitha na gali Oscarów, Netflix zdecydował o przesunięciu filmu na “dalszy plan”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Will Smith (@willsmith)


Fast and Loose miał opowiadać historię szefa przestępczości, który po ataku traci pamięć. Zbierając wskazówki, odkrywa, że prowadził podwójną tożsamość jako bogaty król i spłukany agent CIA. Wszystko jednak wskazuje na to, iż w postać głównego bohatera wcieli się zupełnie inny aktor. Nie wiadomo jednak, czy do projektu w ogóle dojdzie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Will Smith (@willsmith)

Zobacz również: Netflix nie spełnił oczekiwań inwestorów. Słaba prognoza na I kwartał 2022 roku

Co ciekawe, nie wiadomo również co z innymi projektami gwiazdora, między innymi mowa tu o dramacie Emancipation na platformie Apple+. Mimo że film jest obecnie w fazie postprodukcji, to platforma zaczęła zwlekać z informacją o premierze.  Dodatkowo prace nad filmem Bad Boys 4 w wytwórni Sony również zostały wstrzymane, mimo iż sam Smith otrzymał niedawno 40-stronnicowy scenariusz.

Sam Smith w przeprosinach zaznaczył, iż:

Zmiana wymaga czasu, a ja jestem zobowiązany do wykonania pracy, która sprawi, że już nigdy więcej nie pozwolę, by przemoc wzięła górę nad rozsądkiem.

Netflix nie skomentował pogłosek na ten temat, ale przedstawiciele nie zaprzeczyli informacjom dziennikarzy.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close