Biznesowi celebryciMarketingMediaSport

Jaś Kapela zawalczy z Jackiem Międlarem na ringu Prime Show MMA?

Były duchowny wyraził zgodę.

Choć od walki między Jasiem Kapelą a Ziemowitem Kossakowskim minęło niecałe dwa miesiące, to lewicowy dziennikarz szuka kolejnego starcia w Prime Show MMA. Jak się okazuje, “poeta” może zawalczyć już niedługo z byłym księdzem — Jackiem Międlarem. Ten zaś wielokrotnie zasłynął z antysemickich i nacjonalistycznych poglądów i wygłaszanych kazań. Czy do walki dojdzie już wkrótce?

Jaś Kapela będzie się bił z Jackiem Międlarem na gali Prime Show MMA?

Nie oszukujmy się — nawet najwięksi fani Jasia Kapeli nie liczyli na jego wygraną z Ziemowitem Kossaskowskim. Dlatego szybki nokaut, którym “poeta” powalił prawicowego “dziennikarza”, zadziwił wielu Polaków. Teraz może dojść do podobnego starcia, ponieważ chęć walki z Kapelą wysunął Jacek Międlar — prawicowy publicysta, niegdyś dość “słynny” kapelan nacjonalistów.

Wszystko zaczęło się od informacji w Gazecie Wyborczej o bójce dwóch księży, w której czasie jeden dostał pałką teleskopową, a potem zaatakowały go parafianki. Wówczas Kapela zasugerował, że duchowni powinni zmierzyć się z nim na ringu:

Zapraszam obu panów do oktagonu. O niczym tak nie marzę jak pobić się z księdzem xD

Wówczas sytuację skomentował wspomniany wyżej Międlar, który sam odszedł ze stanu duchownego. Stwierdził, że “poeta” powinien najpierw zgodzić się na rewanż z Kossakowskim, a potem najwyżej walczyć z innymi.

Czytaj również: X-kom odwołuje film z Jasiem Kapelą na Black Friday. Firma przeprasza

Sam Jacek Międlar sugeruje, że za wygraną w pojedynku zorganizuje projekt “Spotkanie ze Świadkami Rzezi”. Może to zatem sugerować m.in. spotkania z ocalałych z ludobójstwa na Wołyniu. W wyniku tego zdarzenia z rąk ukraińskich nacjonalistów zginęło około 60 tysięcy Polaków. W czystkach stracili życie również zwykli Ukraińcy, a także Czesi, Polscy Żydzi, Rosjanie i obywatele innych krajów.

I choć idea może być szczytna, to trudno nie oprzeć się wrażeniu, że może dojść do prowokacji ze strony grup skrajnie prawicowych.

Niemniej jednak cała sytuacja jest dość kuriozalna, ale wiele wskazuje na to, iż do walki naprawdę dojdzie.

Jaś Kapela poinformował również, że bierze się ponownie za treningi i nie może doczekać kolejnej walki.

Czytaj również: Raport EWL: Co trzeci Ukrainiec planuje zostać w Polsce na dłużej

Wygląda na to, iż czeka nas kolejna drama, które może skończyć się kolejnym nokautem. Pytanie tylko, kto tym razem będzie odklepywał.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close