Biznesowi celebryciBusiness lifestyleKultura i sztukaMarketingMediaPrawoŚwiat

Petycja o wywalenie Amber Heard z “Aquaman 2” ma już 3 mln podpisów

Amber Heard nie zagra w Aquamanie?

Petycja o usunięcie aktorki Amber Heard z nadchodzącej kontynuacji “Aquamana” otrzymała ponad milion nowych podpisów w ciągu ostatnich czterech dni. Petycja na change.org ma już ponad 3 miliony podpisów. Aktorka zagrała w pierwszym “Aquamanie” rolę Mery. Heard ma wrócić w kontynuacji przeboju DC. Producent drugiej części filmu, Peter Safran, wypowiadał się na temat internetowej kampanii skierowanej przeciwko Heard jeszcze zanim petycja powstała. Twierdził wtedy, że usunięcie aktorki z obsady nie wchodzi w grę.

Robimy zawsze to, co jest najlepsze dla filmu. Uznaliśmy, że skoro w kontynuacji są James Wan i Jason Momoa, to musi być w niej również Amber Heard. Wiedzieliśmy o tym, co dzieje się na Twitterze, ale to nie zobowiązuje nas przecież do reakcji. My mamy robić to, co dobre dla filmu. Szczerze mówiąc, nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek zareagowali na czystą presję fanów.

– stwierdził Safran.

Fot. Screen/Change.org

Petycja jest następstwem sądowej batalii między Amber Heard, a Johnnym Deppem. Depp pozwał Heard w związku z napisaną przez nią historią, w której opisała siebie jako ofiarę przemocy domowej. Nie wymieniła nazwiska swojego byłego męża, ani żadnego innego rzekomego sprawcy, ale wszyscy uznali, że chodzi o Deppa. Po tym wywiadzie Depp stał się persona non grata w Hollywood, a jego aktorska kariera chyliła się ku upadkowi. Postanowił jednak walczyć o swoje dobre imię.

Czytaj też: Will Smith przywalił prowadzącemu Oscary! Poszło o niesmaczny żart

Idealnie toksyczne małżeństwo

Aktorka powiedziała w sądzie, że były mąż Johnny Depp wielokrotnie bił ją w czasie szału, spowodowanego zażywaniem narkotyków i alkoholem. W swoim zeznaniu Depp zaprzeczył jakimkolwiek wykroczeniom. Na rozprawie – trwającej już kolejny tydzień – prawnicy Deppa twierdzili, że to Amber Heard była agresorem, grając „rolę” ofiary dla dobra swojej kariery.

Johnny Depp w swoim zeznaniu oskarżył Amber Heard o… zrobienie kupy w ich wspólnym łóżku. Heard obwiniła o to jej psy, ale według aktora, zwierzęta były za małe, by wyprodukować tak dużą ilość kału. Ochroniarz Johnny’ego Deppa potwierdził jego teorię w sądzie i dodał, że aktorka sama przyznała mu się, że ,,niespodzianka”, którą zostawiła w łóżku, była „okropnym praktycznym żartem, który się nie udał”.

Wątków ze sprawy aktorów jest zbyt wiele, aby wszystko opisać jednym zdaniem. Wcześniej ława przysięgłych wysłuchała dowodów przedstawionych przez byłego terapeutę byłej pary celebrytów, który opisał, w jaki sposób Depp i Heard zaangażowali się we „wzajemne nadużycia”, a także od pracowników medycznych, którzy opiekowali się Deppem, gdy ten był na odwyku od opiatów. Wychodzi więc na to, że zarówno Depp, jak i Heard, dobrali się idealnie.

Czytaj też: Rata kredytu hipotecznego w USA stanowi 31,6% dochodu gospodarstwa domowego

Źródło: 9GAG

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close