Kultura i sztukaMediaPolska

Koniec serialu “Świat według Kiepskich”! Producenci zadecydowali

Świat według Kiepskich, to jeden z najpopularniejszych polskich sitcomów, który doczekał się realizacji niemal 600 odcinków. Telewizja Polsat zadecydowała jednak o zakończeniu emisji tego serialu, mimo że od lat ma status kultowego.

Świat według Kiepskich nie będzie kontynuowany

Jak poinformował serwis Wirtualne Media, Świat według Kiepskich nie będzie kontynuowany. Decyzja nasiliła się po śmierci Dariusza Gnatowskiego, który wcielał się w rolę Boczka oraz Ryszarda Kotysa, czyli serialowego Mariana Paździocha. Ponadto ostatni sezon zmagał się ze znacznym spadkiem oglądalności. Informację na ten temat potwierdziła Nina Terentiew, czyli dyrektor programowa telewizji Polsat.

Czytaj również: Surowy wyrok za napaść na stewardessę. Pasażerka wybiła jej zęby

Serial był produkowany od 16 marca 1999 roku oraz doczekał się 34 sezonów. W roli głównej Ferdynanda Kiepskiego występował Andrzej Grabowski, który był związany z serialem od jego początku. Główną osią fabuły są codzienne perypetie rodziny Kiepskich i ich sąsiadów, którzy za wszelką cenę chcą się dorobić, choć nie narobić.

W pozostałych rolach występowali Marzena KipielSztuka w roli Haliny Kiepskiej, oraz Bartosz Żukowski jako Walduś Kiepski, oraz Barbara Mularczyk, która wcielała się w Mariolkę Kiepską. Rodzina mieszka na wrocławskim osiedlu Kosmonautów, przy ulicy Ćwiartki 3/4. Wyprodukowano do tej pory 588 odcinków.

Zobacz również: Netflix likwiduje miejsca pracy! Czy to początek końca?

Telewizja Polsat oraz wydawnictwo SQL przygotowują książkę, która pojawi się na jesień bieżącego roku. Producenci zapowiadają, że znajdą się w niej ciekawostki i różne historie z planu.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close