Biznesowi celebryciKultura i sztukaMedia

Amber Heard nie zapłaci Johnny’emu Deppowi? Aktorka jest “spłukana”

Proces, jaki Johnny Depp wytoczył swojej byłej żonie Amber Heard o zniesławienie do tej pory jest szeroko omawiany w mediach. Aktorka, która po przegranej batalii sądowej, przegrała z kretesem i musi liczyć się z załamaniem swojej kariery. Dodatkowo okazuje się, że kobieta podobno nie ma żadnych oszczędności, bo wszystko wydawała na różne głupoty. Tak przynajmniej twierdzą źródła, ponieważ według nich Heard “nie może” zapłacić gwiazdorowi Piratów z Karaibów.

Amber Heard nie ma pieniędzy, aby zapłacić Johnny’emu Deppowi?

Według zachodnich mediów, w tym serwisu GnnTV, Amber Heard została “całkowicie pozbawiona środków do życia”. Wszystko przez olbrzymie rachunki za usługi prawne, przegraną batalię sądową oraz liczne zerwane kontrakty.

Mówi się również, że całkowicie wycięto ją z nowej odsłony Aquaman i Zaginione Królestwo, w której wcielała się w jedną z głównych postaci. I choć ta ostatnia wiadomość, to na razie niepotwierdzona plotka,  to pokazuje stan, w jaki aktorka znalazła się po przegranym procesie.

Według źródeł The New York Post, aktorka nie jest w stanie zapłacić Johnny’emu kwoty ok. 10,35 mln dolarów (za zniesławienie). Gwiazda jest także winna ok. 5 mln dolarów za straty moralne, które Depp poniósł w wyniku ataku na jego osobę. Według źródeł amerykańskich mediów Amber Heard nie ma pieniędzy, ponieważ przez ostatnie lata żyła bardzo rozrzutnie, wydając pieniądze na wino, prezenty, drogie ubrania czy podróże.

Celebrytka polega jednak na swojej polisie ubezpieczeniowej The Travelers Companies, aby pokryć koszty sądowe i wynagrodzenia dla swoich prawników. Co istotne, aktorka zmieniła skład swojej reprezentacji prawnej w trakcie trwania procesu, co znacznie zwiększyło koszty końcowe.

Przypomnijmy również, że aktorka nie zapłaciła 7 mln dolarów, które uzyskała od Johnny’ego Deppa. Aktorka miała przekazać te pieniądze na cele charytatywne, jednak tego nie zrobiła, co wyszło na jaw w trakcie rozprawy.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close