Business lifestyle

Zieleń i brąz w najnowszej kolekcji Lavard na sezon 2022/2023

Początek października to wyjątkowy okres premier najnowszych kolekcji modowych. Marki na całym świecie wyruszają w podróż po najnowszych trendach, ale także tworzą własne, które świadczą o ich odmienności. Najnowszy sezon jesienno-zimowy 2022/2023 to okres, na który wielu z nas czekało z niecierpliwością.

Początek października to wyjątkowy okres premier najnowszych kolekcji modowych. Marki na całym świecie wyruszają w podróż po najnowszych trendach, ale także tworzą własne, które świadczą o ich odmienności. Najnowszy sezon jesienno-zimowy 2022/2023 to okres, na który wielu z nas czekało z niecierpliwością. Moda po długich miesiącach zamrożenia odradza się na nowo oraz odzwierciedla panujące w nas nastroje i potrzeby.

Wiele schematów traci dotychczasowego ducha klasyki i niezmienności, a nawet najsztywniejsze zasady modowe ulegają liberalizacji. Tradycyjny, biurowy dress code osiągnął nowy poziom, a elegancja została zarysowana od nowa. Marka LAVARD odważnie podąża w tę stronę i właśnie oddała w ręce swoich klientów najnowsze kolekcje na sezon jesienno-zimowy, które doskonale wyrażają ducha czasów.

Inspiracje, z których czerpano przy powstawaniu najnowszej kolekcji ubrań od LAVARD są kuszącym zaproszeniem do powrotu do natury. Zbliżający się ku końcowi rok był czasem trudnym, a fakt zmieniającej się rzeczywistości skłonił nas wszystkich do refleksji. Ten trend uchodzi w dużej mierze także za odpowiedź na zachodzące zmiany klimatyczne – skupiamy się na tym, co nas otacza i jak ważne jest piękno ukryte w naturze.

Za pomocą mody podkreślony zostaje obowiązek bardziej ekologicznej produkcji, która jest zorganizowana lokalnie i ceni sobie prawdziwie rzemieślnicze podejście do tworzenia odzieży. W kolekcji LAVARD spotykamy niejednoznaczną kolorystykę, która wyraźnie oddaje czas, w którym została zaprezentowana. To wciąż żywe wspomnienie wakacji z kryjącym się na horyzoncie słońcem pełnym różu, pomarańczu, czerwieni oraz fioletu, a także wczesna jesień przynosząca ze sobą chłodny powiew lasu, jego obfite dary oraz wspólne, długie wieczory przy aromacie cynamonu i iskrzącego się ognia. Kolekcja Lavard Woman stoi na pograniczu bardzo delikatnych, wręcz eterycznych motywów kwiatowych, które kontrastują z chłodnym, ale wciąż przytulnym jesiennym klimatem i górską przyrodą.

Zaskakującą nowością sezonu są powracające do mody kostiumy damskie ze spódnicami. Są bardzo szykowną propozycją na najbardziej eleganckie okazje, a obserwować je możemy na scenie politycznej, dyplomatycznej oraz biznesowej. Spódnice oraz sukienki również i w tym sezonie mają długość midi, która idealnie komponuje się z jesiennymi kozakami, czy botkami. Paleta barw zaprezentowana w tym sezonie, choć oscyluje w odcieniach typowo jesiennych, ma także bardzo ożywiające akcenty, które odciągają naszą uwagę od posępnej, chłodniejszej aury.

Przykładem tego jest majestatyczna i bardzo szlachetna butelkowa zieleń czy kobalt w wydaniu „fluo”, które bez wątpienia opanują wiele damskich oraz męskich stylizacji. W połączeniu z fioletowym granatem podbiją modę biurową i wniosą wyczekany powiew świeżości do sztywnych zasad dress code. Zieleń oraz wiele wariantów niebieskości będzie dominować zwłaszcza w kolekcjach damskich, ale także pojawią się na męskich marynarkach, dzianinach, czy ultramodnych kratach.

Brązy, które oczywiście również będą modne tej jesieni zyskają nowe wcielenie. Będzie to głęboki i aromatyczny cynamonowy brąz, rozbielony pomarańcz oraz ceglaste, korzenne czerwienie połączone z ziemistym brązem dające efekt palonej henny. Co ważne oraz nieco nietypowe dla sezonu jesiennego, właśnie teraz będzie królować błysk. Okres, w którym poszukujemy ciepła i stawimy na ubiór warstwowy zaowocuje także olśniewającymi kreacjami wnoszącymi powiew świeżości oraz optymizmu do naszej szafy. Widać więc, że nadchodzący sezon to czas ożywienia, zmian oraz fantastycznej zabawy modą.

Szykowna kompozycja najnowszych trendów razem z najwyższą jakością i sprawdzonymi krojami to specjalność marki LAVARD, która w tym sezonie zaskakuje swoją interpretacją jesiennej kolorystyki. Kolekcje damska oraz męska stworzone w oparciu o bieżące trendy oraz osadzone w duchu górskiej, jesiennej przyrody dały znakomite efekty, o których można przekonać się już osobiście odwiedzając salony stacjonarne oraz e-sklep LAVARD.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close