Biznesowi celebryciBusiness lifestyleInwestycjeKultura i sztukaMarketingMedia

Kim Kardashian będzie inwestować z media. Aż strach się bać…

Kim Kardashian otwiera nową firmę SKYY Partners

Celebrytka Kim Kardashian uruchomiła własną firmę private equity, założoną wspólnie z byłym partnerem w firmie inwestycyjnej Carlyle Group. SKYY Partners ma koncentrować się na inwestowaniu w konsumentów i media. Kim Kardashian będzie pełniła funkcję współzałożyciela i partnera zarządzającego, podczas gdy Jay Sammons będzie zajmował się codziennymi operacjami firmy. Matka Kim, Kris Jenner, również będzie partnerką w firmie.

Razem mamy nadzieję wykorzystać nasze komplementarne doświadczenie, aby zbudować firmę private equity nowej generacji Consumer & Media.

– stwierdziła gwiazda reality show na Twitterze.

Partner biznesowy celebrytki, Jay Sammons jest byłym globalnym szefem ds. konsumentów, mediów i handlu detalicznego w Carlyle Group, amerykańskiej wielonarodowej firmie inwestycyjnej. Według jego strony LinkedIn, jego klientami były znane marki Supreme, Beats by Dr. Dre, Vogue International, Moncler i McDonald’s China.

Gwiazda reality show, która zdobyła sławę dzięki występom w rodzinnym programie “Keeping Up With the Kardashians”, w ostatnich latach odniosła sukces w biznesie i według Forbesa jej wartość netto wynosi 1,8 mld dolarów. W 2019 roku uruchomiła markę Shapewear Skims, która w styczniu została oszacowana na 3,2 mld dolarów, według The Wall Street Journal. Na początku tego roku uruchomiła również markę kosmetyków pielęgnacji skóry SKKN BY KIM.

Czytaj też: Kim Kardashian oficjalnie miliarderką według Forbes. Pewnie wstawała wcześnie rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znana z tego, że jest znana…

Kim Kardashian to jedna z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek na świecie. Posiada ponad 329 mln followersów, choć na pewno część z Internautów zastanawia się, skąd wzięła się jej popularność. Prawda jest taka, że Kardashian to celebrytka, znana głównie z tego, że… jest znana. Sławę przyniosła jej seks taśma z piosenkarzem Rayem J., a ona zgrabnie skorzystała z okazji, by się wypromować.

Nie ma jednak wątpliwości, że nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie ojciec familii – Rob Kardashian. Sławny prawnik bronił m.in. O. J. Simpsona, gwiazdora, którego oskarżono o morderstwo. W latach 90. niemal cała Ameryka emocjonowała się procesem pokazowym, dzięki czemu rodzina Kardashianów od tamtego czasu na stale wpisana jest do kanonu pop kultury.

Kim Kardashian zarabia również poprzez zakup nieruchomości, inwestycje i posiada spory zapas gotówki. 41-latka wraz z firmą SKYY Partners jest najnowszą celebrytką, który uruchamia własne firmy inwestycyjne private equity i venture capital, podążając za takimi gwiazdami jak Gwyneth Paltrow, Leonardo DiCaprio i Ashton Kutcher.

Czytaj też: Lody Ekipy niedostępne? Koral nie wyrabia z produkcją i prosi o spokój

Źródło: BBC

Kim Kardashian krytykowana za reklamę nieprzetestowanej kryptowaluty

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close