Polska

Mistrzowie świata i mistrzowie podwórek – ruszyła kampania dla młodych sportowców

„Żeby zostać mistrzem świata, trzeba najpierw zostać mistrzem podwórka” – to hasło konkursu dla dzieci i młodzieży zorganizowanego przez Orlen w ramach kampanii wspierania i promowania polskiego sportu, która rozpoczęła się 5 września br. Akcja Mistrzowie świata i mistrzowie podwórek obejmuje zasięgiem cały kraj.

Mistrzowie świata i mistrzowie podwórek 

Ogólnopolską akcję poszukiwania młodych mistrzów podwórek wpierają polscy mistrzowie świata: Bartosz Zmarzlik, Paweł Fajdek i Bartosz Kurek. 

W ramach kampanii i konkursu Mistrzowie świata i mistrzowie podwórek, została uruchomiona specjalna strona www.i.pl/mistrzowie, na której młodzi sportowcy mogą umieszczać swoje zgłoszenia i prezentować talenty sportowe. Najbardziej obiecujący młodzi sportowcy, którzy zgłoszą się do konkursu, będą mogli odbyć trening z gwiazdami sportu i rozwinąć swoją karierę sportową, a w przyszłości być może zdobyć tytuł mistrzowski.

W specjalnym spocie wideo i w materiałach promujących konkurs zobaczymy wybitnych polskich mistrzów świata ze sportowej Grupy ORLEN: Bartosza Zmarzlika, Pawła Fajdka i Bartosza Kurka, którzy zaangażują się w ogólnopolską akcję poszukiwania przyszłych mistrzów świata na polskich podwórkach. Za realizację kampanii odpowiadała agencja Heart&Brain. Materiały promocyjne są dostępne w Internecie, mediach społecznościowych, w prasie i TV.

Grupa ORLEN jest sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiego Komitetu Paraolimpijskigo, Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, Polskiego Związku Koszykówki oraz sponsorem ponad 70 klubów sportowych w całej Polsce. Po sfinalizowaniu fuzji z LOTOSEM, PKN ORLEN jest również sponsorem: Reprezentacji Narodowej w piłce nożnej, Polskiego Związku Narciarskiego i Polskiego Związku Tenisa. Flagowym projektem Koncernu jest sponsoring tytularny zespołu Alfa Romeo F1 Team ORLEN oraz wsparcie naszego ambasadora i jedynego polskiego kierowcy w historii Formuły 1, Roberta Kubicy.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close