GospodarkaHandelŚwiatTechnologieTelekomunikacja

Xiaomi lepszy? Już za miesiąc kupisz nowego taniego iPhone’a.

Już za miesiąc klienci będą mogli zakupić nowego taniego iPhone’a.

Firma Apple przyzwyczaiła już swoich klientów do faktu, że za ich nowe produkty trzeba sporo zapłacić. Tym razem będzie inaczej. Jak informuje Bloomberg, już w lutym do masowej produkcji trafi następca iPhone’a SE, najprawdopodobniej o nazwie iPhone 9.

Według plotek uzyskanych od osób odpowiedzialnych za jego produkcję, nowe “jabłko” ma wyglądać tak samo jak jego poprzednik. Jedyną zmianą ma być wybudowany w urządzenie nowy procesor Apple A13. “Dziewiątka” będzie miała również czytnik linii papilarnych Touch ID, ukryty w przycisku Home. Wielkości pamięci wewnętrznej telefonu jeszcze nie znamy. Najprawdopodobniej będą to 64 Gb lub 128 Gb, chociaż być może Apple zaskoczy swoich klientów.

To co przede wszystkim wyróżnia ten model od pozostałych iPhone’ów to jego cena. Według nieoficjalnych informacji Bloomberga, nowy iPhone 9 ma być modelem ekonomicznym i kosztować zaledwie (jak na standardy Apple) 399 dolarów, czyli nieco ponad 1 500 złotych. Produkcja rozpocznie się już w przyszłym miesiącu, a do sprzedaży trafi minimum 200 milionów sztuk.

Źródło: Bloomberg

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close