HandelWarszawa

CCC uruchamia błyskawiczną dostawę zakupów do domu!

CCC uruchamia nową usługę „dostawa tego samego dnia”. Klienci otrzymają m.in. buty i torebki w ciągu 60 minut od złożenia zamówienia pod wskazany adres.

CCC przygotowało nową propozycję dla klientów na czas drugiej fali pandemii koronawirusa. Osoby zamawiające m.in. obuwie oraz torebki czy plecaki otrzymają je maksymalnie w ciągu 60 minut od złożenia zamówienia. Rozwiązanie początkowo będzie dostępne w Warszawie jeszcze w listopadzie, a wkrótce usługa zostanie rozszerzona na inne aglomeracje miejskie, informuje CCC.

Obuwie ma być dostarczane w ciągu w 60 minut lub nawet krócej od złożenia zamówienia. To innowacja na skalę rynku, nikt nie realizuje dziś zamówień w tak krótkim czasie pod same drzwi. Wyszliśmy z założenia, że skoro pizza może być przywożona do domu w kilkadziesiąt minut, to buty również. Na razie testujemy to rozwiązanie w Warszawie, ale docelowo jeśli usługa się przyjmie, chcemy wprowadzić ją we wszystkich większych aglomeracjach miejskich – mówi Konrad Jezierski, dyrektor ds. Rozwoju Omnichannel w CCC.

Wśród możliwości dostawy klienci wpisujący adres w stolicy zobaczą opcję „dostawa tego samego dnia”. Po jej wybraniu zamówienie zostanie przekazane do przygotowania do sklepu CCC w centrum Warszawy. Kurier po otrzymaniu powiadomienia w specjalnej dedykowanej aplikacji o skompletowaniu przesyłki będzie je mógł odebrać i dostarczyć wprost do klienta.

Zamówienie ma być proste, a dostawa szybka. Tak w skrócie można opisać nową propozycję CCC. Klient podczas składania zamówienia online po wpisaniu kodu pocztowego widzi dostępne opcje dostawy – czytamy na stronie sklepu.

Będziemy dążyć do zwiększania sprawność tej usługi tak, aby w przyszłym roku dostarczać dużą część z tych przesyłek w ciągu 30-45 minut. Chcemy dać odczuć klientom, że mamy i doskonały produkt w świetniej cenie, jak i doskonałą, wiodąca na rynku obsługę. CCC jest #CzynneCalyCzas pomimo lockdownu – dodaje Karol Półtorak, wiceprezes CCC.

Źródło: money.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close