Prawo

Strajk Przedsiębiorców: Paweł Tanajno brutalnie aresztowany przez policję!

Lider Strajku Przedsiębiorców Paweł Tanajno został dziś brutalnie zatrzymany przez policję w czasie zgromadzenia w Warszawie.

Paweł Tanajno, lider Strajku Przedsiębiorców i były kandydat na prezydenta RP, został dziś zatrzymany przez policję w pobliżu Placu Piłsudskiego w Warszawie. Aresztowanie, które uwieczniono na nagraniu wrzuconym na YouTube, było bardzo brutalne. Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy krytykujących takie działania służb:

– Jak zwykle policja polityczna

– Wstyd policja, hańba co z wami?

– bandyci w mundurach

– Najlepiej to być uzbrojonym, w masce i poniewierać ludźmi, bo jest okazja pokazać “wyższość” nad innymi – kiedyś nadejdzie zmiana ! Nagrywajcie takie dowody dla Sądów !

Samo zatrzymanie Tanajno było spowodowane jego wcześniejszymi zapowiedziami, tj. ogłoszoną “narodową blokadą schodów Jarosława” w czasie obchodów 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Akcja miała rozpocząć się o godzinie 8 rano w okolicach Grobu Nieznanego Żołnierza. Przedsiębiorcy chcieli zamanifestować swój sprzeciw wobec polityki rządu, przede wszystkim w kwestii lockdownu i niszczenia polskiej gospodarki.

Źródło: YouTube

Tagi

Polecane artykuły

Jeden komentarz

  1. Faszysci.. Trzeba liste tych terrorystow z gangu Policji zrobic i niech do konca zycia w wiezieniach kible szoruja.
    Moga nawet robic za wiezienne prostytutki. Jakos musza odpracowac szkody jakich narobili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close