Business lifestyle

Gadżety reklamowe dla pracowników – czy to dobry pomysł? Sprawdzamy!

Gadżety reklamowe kojarzą nam się zazwyczaj z artykułami wręczanymi aktualnym lub potencjalnym klientom oraz partnerom biznesowym. Możemy je jednak wykorzystać również jako drobne upominki dla naszych pracowników, w ramach miłego gestu ze strony firmy.

Gadżety reklamowe – drobne gesty o dużym znaczeniu 

Większość istniejących na rynku firm zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne są podejmowane przez nas wszelkiego rodzaju działania marketingowe. Udział w konferencjach, targach branżowych czy szkoleniach to przecież świetna okazja do zaprezentowania swojej firmy oraz poznania konkurencji i nawiązania nowych kontaktów. Dlatego wszelkiego rodzaju artykuły promocyjne, mające zwiększyć świadomość naszej marki wśród odbiorców, są na wagę złota.

Jeżeli mamy takie podejście do grona odbiorców naszych usług czy towarów, może warto spojrzeć w ten sposób na naszych pracowników? W końcu to oni są napędem naszej firmy – odpowiadają za produkcję, marketing, kontakty z klientami i zleceniobiorcami.

Oczywiście nie wykonują tych wszystkich czynności hobbystycznie – za swoją pracę otrzymują odpowiednio ustalone wynagrodzenie. Pamiętajmy jednak, że ludzie, którzy czują się docenieni za zaangażowanie oraz poziom wykonanych zadań chętniej podejmują się nowych wyzwań, wykazują się większą inicjatywą i odwagą w dzieleniu się swoimi pomysłami.

Dlatego warto podejmować działania pokazujące naszym pracownikom, jak bardzo cenimy ich pracę oraz zaangażowanie. Czasem wystarczy zorganizowanie miłego spotkania integracyjnego, konkursu wewnątrz firmy albo zainwestowania pewnej kwoty z budżetu na materiały promocyjne dla firm.

gadżety reklamowe

Taki zestaw piknikowy to idealne miejsce na nasze logo

 

Jakie gadżety reklamowe będą dobrym podarunkiem dla pracowników?

Jest wiele możliwości. Dużo zależy od tego, z jakiej okazji chcemy obdarować naszych pracowników oraz jaki mamy budżet – tanie akcesoria reklamowe nie zawsze są gorszym wyborem. Dobrym pomysłem będzie też postawienie na gadżety reklamowe z nadrukiem oferowane przez Tampogadzet.pl.

Poniżej prezentujemy kilka ciekawych pomysłów, którymi możesz się zainspirować.

  • Artykuły biurowe: notesy, terminarze, długopisy, pióra – czyli wszelkiego rodzaju produkty, które mogą się przydać w planowaniu i organizacji czasu.
  • Plecaki oraz torby: od plecaków turystycznych, po torby sportowe, termiczne czy takie, które służą do bezpiecznego transportu laptopów – wybór jest ogromny!
  • Gadżety dla miłośników sportu: maty do ćwiczeń, hantle, krokomierze, akcesoria rowerowe, gumy do ćwiczeń itd.
  • Gadżety dla czworonogów: smycze, obroże, frisbee, pojemniki na woreczki.
  • Upominki dla dzieci: pluszaki, puzzle, bańki mydlane, breloki, gry logiczne, zestawy kreatywne, pacynki, poduszki.
  • Elektronika: powerbanki, głośniki na bluetooth, słuchawki, pendrive’y.
  • Gadżety przydatne podczas spędzania czasu w plenerze: termosy, bidony, kosze piknikowe, koce i ręczniki, lunchboxy, menażki, hamaki, multitoole, namioty itd.

Takie przedmioty można wykorzystać w pracy i w czasie wolnym, będą więc idealne dla firm, które propagują work-life balance. Sprawdzą się również jako podarunki wręczane z różnych okazji – np. jubileuszu firmy, przeniesienia do nowej siedziby, czy jako powitalne pakiety dla nowo zatrudnionych albo paczki świąteczne.


Elegancki lunch box z zestawem sztućców

Jak widzisz, wręczanie pracownikom firmowych gadżetów reklamowych to dobry pomysł. Takie drobne upominki mogą być dodatkowym benefitem, dzięki któremu pracownik poczuje się docenionym członkiem naszego zespołu.

Inwestycje energetyczne w Polsce w obszarze rynku mocy – wizja na kolejne lata

 

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close