Doradztwo biznesowe

Wirtualne biura – profesjonalny wizerunek z redukcją kosztów

Prowadzisz działalność głównie zdalnie, ale męczy Cię to, że twój adres domowy i firmowy są takie same? Obawiasz się, że adres w bloku to niekoniecznie dobry wizerunkowo ruch dla firmy? Chciałbyś zadbać o dobry firmowy adres, ale kompletnie nie opłaca ci się wynajem przestrzeni, za który trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych? Sprawdź wirtualne biuro w Warszawie i zobacz, jak łatwo możesz zadbać o dobry adres.

Biuro wirtualne, ale realne

Oferty wirtualnego biura cieszą się coraz większą popularnością wśród bardzo różnych klientów. Przede wszystkim podkreślić trzeba, że wirtualny adres jest jak najbardziej realny. Tutaj nie mamy do czynienia z żadnym oszustwem, wprowadzaniem organów kontrolujących w błąd, udawaniem czegokolwiek. Jako przedsiębiorca możesz na adres firmy wybrać sobie dowolne miejsce. Dlaczego nie miałoby to być biuro w centrum Warszawy, którego adres natychmiast budzi pozytywne skojarzenia zarówno u dotychczasowych, jak i przyszłych kontrahentów, jak i współpracowników. Adres wirtualny jest adresem prawdziwym – przychodzi na niego korespondencja, jest podawany we wszystkich instytucjach związanych z prowadzeniem działalności, korespondencja jest na miejscu odbierana. Różnica polega tylko na tym, że wirtualne biura Warszawa Centrum nie służą ci do codziennej pracy. Nie wynajmujesz tutaj wielkiej powierzchni biurowej, a w związku z tym nie ponosisz również wysokich kosztów, co w przypadku osób, które pracuję przede wszystkim z domu albo non stop podróżują wydaje się mało opłacalne.

skrzyżowanie świętokrzyskiej i marszalkowskiej w Warszawie
Unsplash

Wirtualne biuro – dla kogo i gdzie?

Wirtualne biura Warszawa Śródmieście to świetny wybór dla wielu osób, które decydują się na otwarcie działalności gospodarczej. Prestiżowy adres to w wielu branżach ważny element budowania wizerunku marki. Adres domowy jako firmowy z kolei nie zawsze robi najlepsze wrażenie. Z tego też powodu z usług wirtualnego biura korzystają zarówno ci, którym zależy na tym, by oddzielić adres domowy od firmowego, jak i ci, którzy po prostu doceniają ten konkretny wirtualny adres np. w typowo biznesowej części Warszawy i chcą go wykorzystać do wzmocnienia swojego wizerunku firmowego. Oczywiście wirtualne biura w Warszawie to nie jest rozwiązanie zastępcze dla tych firm, które potrzebują konkretnych przestrzeni biurowych, gdzie pracownicy codziennie przychodzą i wykonują swoją pracę. Można jednak wyobrazić sobie, że o ile rzeczywista praca wykonywana jest gdzieś pod Warszawą w domu przekształconym na biuro, o tyle główny adres do korespondencji to wirtualne biuro w Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Wirtualne biura w Warszawie to rozwiązanie dla Ciebie jeśli:

  • interesuje cię prestiżowy wirtualny adres,
  • zależy ci na budowie wizerunku firmy mieszczącej się w samym centrum Warszawy,
  • nie chcesz, aby dłużej adres firmowy i domowy były tożsame,
  • działalność gospodarczą prowadzisz na home office, ale zależy ci na tym, aby adres twojej firmy oddawał powagę prowadzonej przez ciebie działalności.

Zobacz: https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/

wirtualne biuro w Warszawie
Unsplash

Wirtualne biura – dostrzegalne korzyści

Wirtualne biuro Złota i jego adres możesz podać już przy rejestracji firmy, możesz także zmienić ten adres w trakcie prowadzenia działalności. Wszystko zależy od ciebie i twoich konkretnych potrzeb. Nie musisz martwić się o dostęp do dokumentów, które mogą przychodzić na firmowy adres. W ramach usługi wirtualnego biura masz zagwarantowany stały odbiór korespondencji, którą możesz w każdej chwili odebrać. Jeśli jednak nie chcesz, nie możesz regularnie pojawiać się pod tym adresem możesz skorzystać z opcji premium, która uwzględnia między innymi skany korespondencji przesyłane na twój adres mailowe. Możesz skorzystać więc z rozwiązań polegających na pełnym outsourcingu obsługi biurowej.

  • Wirtualne biura w Warszawie w ramach oferty podstawowej oferują: rejestrację firmy pod wybranym adresem, a także odbieranie przesyłek pocztowych. Po wcześniejszych ustaleniach odbierane mogą być jedynie awiza. O nowej korespondencji klient jest informowany poprzez wiadomości e-mail.
  • W opcji rozszerzonej możesz zdecydować się na informację o korespondencji, która przesyłana jest nie tylko na email, ale także za pomocą SMS.
  • W kolejnej opcji oferta może zostać rozszerzona o obsługę korespondencji sądowej oraz poleconej dostarczonej przez Pocztę Polską. Po otwarciu listy są skanowane i przesyłane na firmowy e-mail.
  • W opcji najbardziej rozbudowanej oferta obejmuje obsługę całej korespondencji polegającą na otwieraniu i skanowaniu wszystkich przesyłek listowych.

Wirtualne biuro Warszawa – wzmocnij swój wizerunek

Wirtualne biuro Złota, Aleje Jerozolimskie to adresy, które pomagają ci budować mocny wizerunek, wspierają twój prestiż, dają sygnał klientom i kontrahentom, że mają do czynienia z poważną firmą. Dla wielu wchodzących na rynek przedsiębiorców to bardzo cenne wsparcie, szczególnie na początku drogi biznesowej. Takie rozwiazanie sprawdza się także na kolejnych etapach, szczególnie jeśli specyfika twojej działalności nie wymaga od ciebie konieczności wynajmu dużego biura, z którego pracownicy będą korzystać codziennie.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close