GastronomiaSport
Gorące newsy

Lewandowski otwiera nowy biznes w Warszawie

Robert Lewandowski szuka pomysłu na siebie po skończeniu kariery? Znany piłkarz postanowił otworzyć w Warszawie…

Robert Lewandowski szuka pomysłu na siebie po skończeniu kariery? Znany piłkarz postanowił otworzyć w Warszawie nową restaurację.

Najlepszy polski piłkarz planuje kolejną inwestycję – Jak dowiedział się Business Insider Polska, Robert Lewandowski zamierza w przyszłym roku otworzyć kilkupoziomowy lokal na terenie Browarów Warszawskich. Otwarcie planowane jest na październik 2020 roku

Jak mówi w rozmowie z Business Insider Polska Jacek Trybuchowski – prezes powołanej spółki Nines w którą zaangażował się Lewandowski – restauracja zajmie całą warzelnię i będzie działać na czterech piętrach (1,3 tys. mkw.). – Na samym dole powstanie bar sportowy, na kolejnych dwóch piętrach – restauracja z elementami sportowymi, innym klimatem i menu, a na samej górze będzie z kolei sala otwierana przy okazji różnych wydarzeń.

Restauracja ma być przystępna na każdą kieszeń!

– Nie chcemy, aby to była jakaś wyrafinowana, z wyszukaną kuchnią, restauracja, tylko miejsce, gdzie każdy spędzi w przyjemnej i swobodnej atmosferze swój czas. Będzie można tu wpadać na śniadanie, spotykać się na biznesowy lunch, zjeść kolację z rodziną, a wieczorem obejrzeć mecz. Z ofertą chcemy trafić do każdego – mówi Trybuchowski.

To ma być też miejsce na obejrzenie meczu a lokal będzie też miał swoje sportowe oblicze. W wystroju mają pojawić się elementy związane z Robertem Lewandowskim.

To nie pierwsza inwestycja, w którą zaangażował się najlepszy polski piłkarz. RL9 zainwestował do tej pory m.in. firmę deweloperską, dom mediowy, agencję marketingową, startupy, czy restaurację w Giżycku.

Nie ma jeszcze decyzji co do nazwy nowej Restauracji Lewandowskiego. Macie pomysły na nazwę?

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close