GastronomiaSport
Gorące newsy

Lewandowski otwiera nowy biznes w Warszawie

Robert Lewandowski szuka pomysłu na siebie po skończeniu kariery? Znany piłkarz postanowił otworzyć w Warszawie…

Robert Lewandowski szuka pomysłu na siebie po skończeniu kariery? Znany piłkarz postanowił otworzyć w Warszawie nową restaurację.

Najlepszy polski piłkarz planuje kolejną inwestycję – Jak dowiedział się Business Insider Polska, Robert Lewandowski zamierza w przyszłym roku otworzyć kilkupoziomowy lokal na terenie Browarów Warszawskich. Otwarcie planowane jest na październik 2020 roku

Jak mówi w rozmowie z Business Insider Polska Jacek Trybuchowski – prezes powołanej spółki Nines w którą zaangażował się Lewandowski – restauracja zajmie całą warzelnię i będzie działać na czterech piętrach (1,3 tys. mkw.). – Na samym dole powstanie bar sportowy, na kolejnych dwóch piętrach – restauracja z elementami sportowymi, innym klimatem i menu, a na samej górze będzie z kolei sala otwierana przy okazji różnych wydarzeń.

Restauracja ma być przystępna na każdą kieszeń!

– Nie chcemy, aby to była jakaś wyrafinowana, z wyszukaną kuchnią, restauracja, tylko miejsce, gdzie każdy spędzi w przyjemnej i swobodnej atmosferze swój czas. Będzie można tu wpadać na śniadanie, spotykać się na biznesowy lunch, zjeść kolację z rodziną, a wieczorem obejrzeć mecz. Z ofertą chcemy trafić do każdego – mówi Trybuchowski.

To ma być też miejsce na obejrzenie meczu a lokal będzie też miał swoje sportowe oblicze. W wystroju mają pojawić się elementy związane z Robertem Lewandowskim.

To nie pierwsza inwestycja, w którą zaangażował się najlepszy polski piłkarz. RL9 zainwestował do tej pory m.in. firmę deweloperską, dom mediowy, agencję marketingową, startupy, czy restaurację w Giżycku.

Nie ma jeszcze decyzji co do nazwy nowej Restauracji Lewandowskiego. Macie pomysły na nazwę?

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close