BankowośćHandelPolska

Banki planują przerwy techniczne w ten weekend.

Do zaopatrzenia się w gotówkę przed nocą z soboty na niedzielę zachęca ING Bank Śląski. Instytucja ostrzega przed utrudnieniami w korzystaniu z płatności. Przerwę techniczną planuje również BNP Paribas Bank.

W nocy z 1 na 2 lutego od 0:00 do 5:30 (z soboty na niedzielę) ING Bank Śląski będzie prowadzić prace serwisowe. Bank ostrzega, że mogą nie działać bankomaty i wpłatomaty oraz płatności kartowe. W tym czasie nie będzie można nadać numeru PIN dla kart.

Ograniczony zostanie również dostęp do płatności BLIK, “Płać z ING” i płatności natychmiastowych. W uproszczonym trybie działać ma aplikacja mobilna i Moje ING – bez Modułu Makler, Kantoru. Jeśli planujesz ważny przelew, wykonaj go w sobotę – 1 lutego do godziny 14.00. Po tej godzinie zaksięgujemy go dopiero w poniedziałek. Po godzinie 14.00 nie wymienisz również waluty w Kantorze – informuje ING Bank Śląski.

31.01 (piątek) od godziny 23:00 do 01.02 (sobota) do godziny 09:00 niedostępne będą systemy BNP Paribas Banku – bankowość internetowa (Pl@net/Optima/BiznesPl@net) i mobilna (GOmobile/Mobile BiznesPl@net/GOmobile Biznes). Bank zapewnia, że operacje kartowe i dostęp do bankomatów będą przebiegać bez zakłóceń.

Źródło: bankier.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close