Zdrowie i medycyna

Lekarz Dawid Ciemięga tworzy centralny rejestr antycovidowców i foliarzy xD

Pandemia COVID-19 bardzo podzieliła społeczeństwo. Choć większość Polaków ma pozytywne zdanie o lekarzach oraz szczepionkach, to niestety istnieje grupa ludzi, która odrzuca wiedzę naukową. Z tego powodu lekarz Dawid Ciemięga rozpoczął akcję zwalczania patologicznych “foliarzy”, którzy grożą śmiercią medykom. 

Główny hasłem przewodnim tej grupy jest “włączenie logicznego myślenia”, choć z realiami nie ma to nic wspólnego. Niestety osoby takie są bardzo negatywnie nastawione do lekarzy oraz naukowców, bo wolą wierzyć hochsztaplerom takim, jak Jerzy Zięba czy dr Hubert Czerniak.

Z tego powodu lekarze tacy jak, Bartosz Fiałek, Krzysztof Simon, czy Dawid Ciemięga są często obiektem ataków ze strony proepidemików. Kiedy jednak fala agresji się przelała, to właśnie doktor Ciemięga zdecydował się iść o krok dalej. I walczyć z foliarzami ich własną bronią.

Znacie stronę HejterHunter ? Pewnie nie, bo podobno właśnie powstała.

Obecnie można tam zobaczyć kilku zwyrodnialców, może ktoś ich zna i pomoże w ich ujęciu.

Doszły mnie słuchy, że jeśli jesteś medykiem (ale nie tylko) i masz swojego hejtera, to będzie można go tam dodać, bo portal będzie aktualizowany, rozbudowany i ma być centralnym rejestrem hejterstwa i foliarstwa.

Źródło: Lekarz Dawid Ciemięga FB

Strona www.hejterhunter.com ma na celu pomoc wszystkim medykom, którzy padli ofiarą ataku ze strony agresywnych użytkowników. Często są to groźby śmierci.

Źródło: Lekarz Dawid Ciemięga FB

Na powyższej stronie lekarz zamieścił zdjęcia profili wraz z wypowiedziami. Wszystkie tego typu sprawy załatwia z policją i wielokrotnie wygrywał w sądzie. Do jego jednego z największych sukcesów na tym polu, jest wygranie z Jerzym Ziębą, który musiał go publicznie przepraszać za oszczerstwa.

Źródło: Lekarz Dawid Ciemięga FB

Edyta Górniak miała kontakt z kosmitami? “Na każdej planecie jest życie”

Lekarz Dawid Ciemięga walczy z agresją na Facebooku

Niestety nie raz zdarzyło się, że sprawy lądowały w koszu, o czym poświadczył w jednej z wypowiedzi. Dawid Ciemięga stwierdził także, że policja rzadko pomaga w takich sytuacjach i należy to zmienić:

Powiedzieli mi “jeśli to nie sprawa o morderstwo to nikt nie będzie się w to bawić”

Dodatkowym problemem jest usuwanie wypowiedzi przez sam Facebook, w związku z polityką prywatności:

Ostatni post został zgłoszony, FB go zdjął, bo publikowanie danych bandytów to naruszenie standardów FB. Ale już szykuje cos innego. Zajrzycie wieczorem. Ps. Dwóch zwyrodnialców już mamy.
Internauci za zgłoszenie hejterów będą mogli dostać nagrody. Tylko czy naprawdę w naszym kraju to lekarze muszą brać sprawy we własne ręce, aby móc poczuć się bezpieczni?
Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close