Media

Nagie modelki z Dubaju opowiadają o horrorze, który ich spotkał w arabskiej celi

Modelki, które miały nagą sesję w Dubaju mogą mówić o dużym szczęściu, ponieważ zdołały wydostać się z Emiratów Arabskich. Dwójka z nich niestety musiała zostać na miejscu, podobnie jak organizator imprezy. Teraz opowiadają, co przeszły w ciągu 9 dni zamknięcia w arabskim więzieniu.

Nagie modelki z Dubaju opowiedziały o tym, w jaki sposób potraktowano je po aresztowaniu. Niestety jak informuje The Sun, dwie kobiety musiały pozostać na miejscu. Wszystko dlatego, że pierwsza ma COVID-19, a drugiej postawiono zarzuty niezwiązane z ekshibicjonizmem. W najgorszym położeniu jest organizator imprezy – Vitaliy Grechin, któremu grozi 18 miesięcy pozbawienia wolności.

Źródło: Nagie modelki z Dubaju, Facebook: Vitaliy Grechin

W areszcie pozostaje również Alexey Kontsov, 33-letni szef rosyjskiej firmy IT, był również rzekomo zaangażowany w robienie zdjęć na balkonie.

Zidentyfikowano nagie modelki z Dubaju, którym grozi więzienie [FOTO]

19-letnia Julia Ulianoczkina, opowiedziała w rozmowie z The Sun, że obok niej zmarła w celi kobieta w ciąży z powodu warunków sanitarnych, jakie tam panowały. Kobietom odebrano możliwość dbania o higienę, np. zakazano korzystać z papieru toaletowego, co zmieniono dopiero po trzech dniach. Podpaski mogły otrzymać dopiero po 5 dniach od zatrzymania.

Źródło: Nagie modelki z Dubaju

Modelki były przetrzymywane w pomieszczeniu bez okien i klimatyzacji. Ubikacja była zagrzybiona i nie można było nawet dobrze się umyć. Dodatkowo nie przekazano im leków oraz kontrolowano co 30 minut. Jak wyznała Julia Ulianoczkina w The Sun:

Położono mnie na brudnym materacu. Wpadłam w histerię. Dziewczyny wchodziły jedna po drugiej. […] Wyzywano nas od dziwek, k**ew. Na początku umieszczono nas w małym pokoju z jednym materacem na 12 dziewcząt.

Źródło: Ekaterina Kashenko Instagram

Nagie modelki z Dubaju zostały wydalone z kraju

Wszystkie modelki otrzymały zakaz wjazdu na teren Zjednoczonych Emiratów Arabskich do 2026 roku. Oskarżono je o obrazę religii i nieprzyzwoitość. Gdyby otrzymały wyrok w sprawie “obrazy religijności”, to kara była dla nich zdecydowanie wyższa.

Wszystkie modelki pochodzą z krajów byłego Związku Radzieckiego, w tym z Ukrainy, Białorusi i Mołdawii.

Źródło: The Sun, Sydney News

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close