Biznesowi celebryciBusiness lifestyleMediaŚwiat

Joanna Moro promowała się na wojnie w Afganistanie i teraz jej głupio

Aktorka Joanna Moro, znana między innymi z serialu “Anna German”, lub “Blondynka”, wstawiła bardzo niefortunny podpis pod zdjęciem na Instagramie. Celebrytka we wpisie oznaczyła Afganistan, choć fotografia nie miała z nim nic wspólnego. I choć zrobiła to dla zasięgów, to szybko fotkę skasowała, bo napotkała sporą krytykę.

Joanna Moro krytykowana za niefortunne zdjęcie na Instagramie

Joanna Moro udostępniła fotografię, na której podzieliła się przemyśleniami na temat dramatycznej sytuacji w Afganistanie. Problem tylko w tym, że okraszyła je fotografią na której trzyma się za głowę. Problem w tym, że celebrytka wypoczywała wówczas na plaży, a fotografię podpisała:

Łapie się dziś za głowę z kilku powodów, a Wy? Trochę tego jest, nie chcę banalizować…

Poniżej zamieściła hasztagi nawiązujące do zakończenia swoich wakacji:

#dom #powrot #koniecwakacji, a poniżej #afganistan #smutek #kobiety #dzieci.

I właśnie ten niefortunny zbitek hashtagów wywołał największą kontrowersję, o której wspomniał dr Krystian Dudek, specjalista z Instytutu Publico.

Libańscy rolnicy uprawiają trawkę, bo ziemniaki im się nie opłacają

Wielu internautów szybko skrytykowało jej zachowanie, sugerując, że zachowała się bardzo nierozsądnie i bez wyczucia. Sama Moro szybko usunęła zdjęcie, za które później przeprosiła:

Przepraszam! To nietaktowne z mojej strony, usunęłam posta. Ten hasztag był rzeczywiście nie na miejscu. Oprócz tego co się dzieje na świecie, a dziś wiadomo świat żyje tragedią Afganistanu, jest też życie tu i teraz. I stąd bardzo niefortunna zbitka zdarzeń.

Joanna Moro Afganistan

Źródło: Joanna Moro Instagram

Kim jest Joanna Moro?

Kobieta to polsko-litewska aktorka filmowa i teatralna, piosenkarka oraz prezenterka telewizyjna, która urodziła się 13 grudnia 1984 w Wilnie. Jest także influencerką, a polskim widzom znana jest m.in. z serialu “Anna German“.

Źródło: Wirtualne Media

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close