Kultura i sztukaMediaŚwiat

Rusin na imprezie gwiazd – kiedy przaśna atencja wchodzi za mocno.

Kinga Rusin, po gali Oscarów, którą relacjonowała dla TVNu, wzięła udział w prywatnej imprezie dla gwiazd Hollywood. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie sposób w jaki się tym chwaliła.

 

Zaczęło się od Instagramowego zdjęcia ze sławną piosenkarką Adele. Rusin nie omieszkała pochwalić się, że miała zaszczyt rozmawiać z nią o butach. Oczywiście na imprezie były również inne gwiazdy, w tym jej organizatorzy – Beyoncé oraz Jay Z. Rusin przekonuje, że raper uczył ją układu z tanecznego.

To jeszcze nic, Kinga tańczyła za rękę z samym Leonardo DiCaprio, a Bradley Cooper się do niej uśmiechał! Co więcej, sama Charlize Theron zaproponowała jej pizzę!

Brzmi absurdalnie? Dla nas też, lecz przytaczamy tylko słowa Rusin.

Otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem (…) Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy. W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit – Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam.

Niestety fani Rusin muszą jej uwierzyć na słowo, ponieważ obowiązywał zakaz fotografowania, a sama ulica gdzie znajduje się klub była zamknięta i pilnie strzeżona.

Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon, Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee… Ot, takie zwykłe przyjęcie. Do hotelu wróciłam o 7:00…

Zdjęcie Rusin z Adele rozeszło się po sieci błyskawicznie. Głównie ze względu na samą piosenkarkę, która unika fotografów po tym, gdy ostatnio bardzo schudła. O wspólnego fotce napisał między innymi portal People, który określił Kingę Rusin jako “rosyjską dziennikarkę i osobowość telewizyjną”.

Cóż, pani Kindze życzymy dalszych sukcesów w zawieraniu znajomości z zagranicznymi celebrytami, no i może odrobiny skromności w swojej atencji. Мы желаем вам много веселья, Кинго.

A kto wygrał tegoroczne Oscary? Tutaj pełna lista zwycięzców.

Źródło: Instagram, People

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close