GospodarkaHandelPaństwoPolskaWarszawaZdrowie i medycyna

Zakupy online w Żabce? Pierwsze testy w poznańskich placówkach.

Żabka testuje w Poznaniu zakupy internetowe, a w Warszawie usługę „Zamów i odbierz”.

Żabka będzie testować zakupy internetowe w 30 placówkach w Poznaniu, głównie w centrum miasta oraz dzielnicach Jeżyce i Łazarz. Zakupy online można robić za pomocą serwisu zakupy.zabka.pl, a w połowie kwietnia sieć uruchomi specjalną infolinię, na której również będzie można składać zamówienia.

Sieć zaznacza, że ze względów bezpieczeństwa, w pierwszej kolejności będą przyjmowane płatności kartą. Dostawcy będą wyposażeni w maseczki, przyłbice oraz jednorazowe rękawiczki. Koszt dostawy to 5 złotych w przypadku zamówienia poniżej 80 złotych. Zakupy za wyższą kwotę Żabka dostarczy bezpłatnie. Realizacją zamówienia będzie zajmować się zawsze sklep położony najbliżej adresu klienta.

Żabka testuje również inną opcję zamówień. W 20 warszawskich sklepach dostępna jest usługa ,,Zamów i odbierz”. Pozwala ona na zakup produktów za pomocą aplikacji Żappka i późniejsze odebranie zakupów w wybranym sklepie sieci. Obecnie usługa działa w następujących placówkach w Warszawie: ul. Kowalczyka 9 lok. 9D, ul. Sokratesa 9 lok U8, ul. Jana Kazmierza 33A lok. U6, ul. Poloneza 87 LOK. U2, ul. Rzeczypospolitej 10/42 i 43, ul. Bluszczańska 67, ul. Melomanów 10/6U, ul. Łucka 18, ul. ul. Śliska 3/1u, ul. Ceramiczna 16, ul. Chłodna 11, ul. Milenijna 45G/U1, Al. Jerozolimskie 136, ul. Burakowska 16, ul. Rejtana 17, al. KEN 57 i ul. Lechicka 14. Sieć zapowiada, że opcja będzie dostosowywana do potrzeb klientów i wprowadzana w kolejnych sklepach.

Tomasz Blicharski, wiceprezes ds. finansowych i rozwoju w Żabka Polska, stwierdza, że opcje zakupów internetowych zwiększają wygodę klientów.

Wdrażane usługi doskonale wpisują się w ideę convenience, bo zwiększają wygodę klientów. Obecna sytuacja przyspieszyła nasze prace nad tymi projektami, a dzięki innowacyjnym narzędziom i nowej metodzie pracy zespołów mogliśmy wprowadzić w jednym czasie oba rozwiązania do testów w naszej sieci.

Źródło: WirtualneMedia

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close