Biznesowi celebryciBusiness lifestyle

Znany florysta analizuje dżunglę Julii Wieniawy. Kwoty robią wrażenie

Kwiaty w mieszkaniu Julii Wieniawy kosztowały krocie

Hubert Lamański – jeden z najbardziej znanych polskich florystów – przeanalizował na swoim kanale You Tube dżunglę młodej polskiej aktorki – Julii Wieniawy. Pieniądze wydane na jej stworzenie były olbrzymie.

Mówiąc “dżungla” ma on, a również my, na myśli kwiaty, którymi aktorka udekorowała swój dom. Na podstawie Stories oraz Instagrama artystki florysta przeanalizował to, jakie ma ona rośliny w swoim domu. Lamański postanowił je także wycenić i okazało się, że kwota jest szokująca, nawet dla zwykłego śmiertelnika. Aktorka wydała krocie na swoje rośliny.

Julia Wieniawa – jakie ma rośliny w mieszkaniu?

Hubert Lamański zauważył, że aktorka ma w swoim domu m.in. dwie duże Strelitzie Nicolai. Ten egzotyczny kwiat nie należy do najtańszych. Mając dodatkowo na uwadze ich rozmiar, cena jednej została oszacowana na 2500 zł. Ponadto Wieniawa ma w swoim mieszkaniu także Strelitzie Reginae, która jak twierdzi florysta, jest trudna w utrzymaniu, ale jest także mniejsza od dwóch poprzednich. Z tego powodu koszt został oszacowany na 1000 – 1300 zł. Zaznaczył jednak, że takich kwiatów miała aż trzy sztuki. Prócz tego na zdjęciach udało się dostrzec Monstere Deliciosę za 100 zł, trzy Yuki za 80 zł sztuka oraz kilka innych kwiatów.

Kwiaty Julii Wieniawy na tarasie są wyjątkowo drogie

Potem florysta analizuje rośliny, które znajdują się na tarasie. Zauważa, że wcześniej Wieniawa pokazywała w InstaStories puste donice, które czekały na kwiaty. Potem jak się okazało, kwiaty już dotarły i z tego powodu Lamański postanowił je wycenić.

Na pierwszy ogień poszła Karłatka – Chamaerops Humilis. Florysta zauważa, że ma ona mało liści, więc może być już starszym okazem. Zaznacza jednak, że koszt takiej rośliny to 500 zł. Ponadto na tarasie Julii Wieniawy znajdują się agawy, których cena może wahać się od 80 do 250 zł. To jednak nie koniec roślin, które są na tarasie aktorki. Prawdziwą perełką jest gigantyczna Yucca Rostrata, której cena została oszacowana przez Lamańskiego na 4500 – 5000 zł. I jak zauważa, samo wniesienie jej na taras również nie było tanie.

Kim Kardashian oficjalnie miliarderką według Forbes. Pewnie wstawała wcześnie rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec florysta podsumował wszystkie kwiaty Julii Wieniawy, które udało mu się zobaczyć na zdjęciach i okazało się, że Julia Wieniawa wydała na nie ok. 20 tys. złotych. Jak jednak zauważył, środki przeznaczone na zazielenienie mieszkania aktorki były o wiele większe. Wynika to z faktu, że z pewnością nie widział wszystkiego, co aktorka ma w domu. Lamański zauważył także, że utrzymanie takich roślin i tak liczebnych jest bardzo trudne. Z tego powodu zażartował sobie, że chętnie by się nimi zaopiekował.

 

 

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close