Biznesowi celebryciMediaPolska

Oszust zadzwonił do Hejt Parku. Krzysztof Stanowski nie miał litości

Do niecodziennej sytuacji doszło na antenie Hejt Parku, podczas którego Krzysztof Stanowski odebrał telefon od… oszusta. Mężczyzna miał pretensje do dziennikarza, że ten zablokował sprzedaż odkurzacza za niemal 3 tysiące złotych. Sprzęt miał trafić do babci jego żony, ale na szczęście w porę zainterweniował prezenter. 

Krzysztof Stanowski reaguje na oszusta w Hejt Parku

Krzysztof Stanowski przyznał na antenie Hejt Parku, że jego babcia została oszukana na zakup odkurzacza, który kosztował około 3 tysiące złotych. Do zaskakującego wyznania doszło, ponieważ na antenę połączył się tajemniczy mężczyzna, który zarzucił prezenterowi, że przez niego “nie zarobił”. Po paru wyzwiskach Stanowski postarał się wyjaśnić całą sytuację.

Krzysztof Stanowski wydaje tomik poezji na złość Jasiowi Kapeli xD

Mężczyzna zapytał retorycznie, czemu Stanowski “nie pozwolił swojej babci cieszyć się z odkurzacza za 2900”. Wówczas Stanowski powiedział, że “ma nadzieję, że oszusta również na starość ktoś będzie chciał wykorzystać”:

Wy wszyscy, co sprzedajecie starszym ludziom garnki, odkurzacze, pościel, która niby wydłuża życie przez 10 lat, jesteście największą zakałą ludzkości. Powinniście gnić w pierdlu.

 

Szybko okazało się, że oszust sprzedał odkurzacz babci żony Stanowskiego, dzięki podstępowi. Aby zdobyć zaufanie starszej pani, mężczyzna wykorzystał wiedzę o dziennikarzu, ponieważ… zobaczył zdjęcie ślubne prezentera.

Stanowski pokonał oszusta jego własną bronią

Oszust nie cieszył się jednak pieniędzmi długi czas, ponieważ przyszedł drugi raz do starszej kobiety, a na miejscu już czekała policja. Mimo że wówczas nie postawiono mu żadnych zarzutów, to firma oddała wszystkie pieniądze starszej kobiecie. Co ciekawe, umowa jest tak skonstruowana, że to praktycznie nie jest możliwe, więc wielu ludzi zostaje pozostawionych samym sobie. A firma, w której pracuje oszust wciąż pozostaje bezkarna.

Źródło: Krzysztof Stanowski Twitter

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close