Bez kategorii

Johnny Depp wygrał z Amber Heard w “procesie dekady”! [WIDEO]

Aktorka kłamała.

Johnny Depp wygrał z Amber Heard w procesie o zniesławienie. Aktor domagał się 50 mln dolarów za szkody, które zniszczyły jego wizerunek oraz doprowadziły do zerwania licznych kontraktów. Była żona gwiazdora z kolei domagała się 100 mln dolarów zadośćuczynienia za “straty moralne”. Dowody wskazywały jednak jasno, że gwiazda Aquaman kłamała w wielu aspektach.

Johnny Depp wygrał z Amber Heard w procesie o zniesławienie

1 czerwca sąd w Fairfax wydał wyrok w sprawie głośnego procesu o zniesławienie, którego wytoczył Johnny Depp swojej byłej żonie. Ława przysięgłych po trzech dniach debaty uznała jednogłośnie, że Amber Heard jest winna zniesławienia Johnnyego Deppa. Niemniej jednak gwiazdor Piratów z Karaibów otrzyma łącznie 15 mln dolarów odszkodowania.

Czytaj również: Amber Heard przez przypadek przyznała się, że kłamała przed sądem

Co ciekawe, sama Heard otrzyma 2 mln odszkodowania za oskarżenia, które wysunął wobec niej adwokat Deepa, Adam Waldman. Dokładnie dotyczyło to wypowiedzi:

To była po prostu zasadzka, oszustwo. Amber Heard i jej przyjaciele, wzywając policję chcieli wrobić Johnny’ego Deppa, ale pierwsza próba nie przyniosła rezultatu. Policjanci dokładnie przeszukali mieszkanie, po czym odjechali, nie widząc żadnych dowodów przemocy.

Amber i jej przyjaciele rozlali więc trochę wina, zrobili niemały bałagan, a potem za namową prawnika i speców od PR-u ponownie wezwali policję.

Sam Johnny Depp oskarżył Heard o zniesławienie za jej felieton, który opublikowała w Washington Post w 2019 roku. Aktorka napisała w nim, że padła ofiarą przemocy domowej. I choć nie padło wówczas nazwisko Deppa, to i tak każdy wiedział o kogo chodzi. W wyniku tego gwiazdor stracił kontrakt m.in. w “Piratach z Karaibów”, a także w serii “Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć“.

Tymczasem Depp długo walczył o swoją niewinność. Na szczęście nagrał wiele wybuchów gniewu swojej byłej żony, w tym bardzo kontrowersyjne zachowania (wystarczy wspomnieć, że Amber Heard załatwiała swoje potrzeby na jego pościel). Niemniej jednak sam aktor wielokrotnie werbalnie obrażał kobietę, co również działało na jego niekorzyść. Mimo to wszystko wskazuje na to, iż Depp oczyścił swoje imię, czego nie można powiedzieć o Amber Heard.

Petycja o wywalenie Amber Heard z “Aquaman 2” ma już 3 mln podpisów

 

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close