TransportTurystyka

Wybierasz się pociągiem na święta? Biletu nie kupisz! [SPRAWDŹ DLACZEGO]

PKP zablokowała sprzedaż na wszystkie przejazdy po 12 grudnia.

PKP zablokowała sprzedaż grudniowych biletów kolejowych. Wszystko przez nowy rozkład jazdy.

Komunikat PKP Intercity

Na swojej stronie internetowej, PKP Intercity poinformowało o wstrzymaniu sprzedaży biletów z datą odjazdu od dnia 13 grudnia 2019 roku. Biletów nie można kupić zarówno przez internet jak i w kasach. Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że od 13 grudnia obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy, a PKP nadal rozważa zmiany w swoim planie.

Kiedy będzie można kupić bilety?

Jak informuje biuro prasowe PKP Intercity, o możliwości zakupu biletów, pasażerowie będą mogli dowiedzieć się z oficjalnej strony przewoźnika, która jest na bieżąco aktualizowana.

Obecnie PKP Intercity zablokowało sprzedaż na daty 13-15 grudnia br., obejmującą wszystkie pociągi. Wynika to ze zmiany rozkładu jazdy. W tej chwili trwają końcowe prace. Zmiany wprowadzane są we współpracy z zarządcą infrastruktury, PKP Polskimi Liniami Kolejowymi S.A. Informacje o dostępności sprzedaży biletów na poszczególne pociągi są aktualizowane w komunikacie na stronie internetowej PKP Intercity.

Nie pierwszy raz

To kolejny raz gdy PKP zablokowało sprzedaż biletów. Ostatnie takie zdarzenie miało miejsce latem tego roku, tuż przed wakacjami. Problemy jakie wtedy PKP zagwarantowało swoim pasażerom miały wynikać z dużych opóźnień na placach budowy torów kolejowych.

Źródło: Business Insider Polska, Gazeta Wyborcza

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close