BudownictwoGospodarkaNieruchomościPolskaWarszawa

Biuro na miesiąc? W Warszawie uruchomiono biurowiec najmu krótkoterminowego.

Nowa oferta firmy OKAM Global Commercial w Warszawie

,,Powierzchnia biurowa dostępna „od zaraz”, elastyczne możliwości zwiększania przestrzeni, korzystna lokalizacja oraz uproszona umowa najmu nawet na jeden miesiąc” – tak swój najnowszy butikowy biurowiec reklamuje OKAM Global Commercial. Budynek ulokowany w Warszawie przy ul. Lindleya 16 ma pomóc najemcom w przetrwaniu trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. W budynku można bowiem wynająć biura w ramach bardzo elastycznej oferty. Jak informuje Arie Koren, CEO Grupy OKAM:

Już od jakiegoś czasu widzimy obawy najemców przed podpisywaniem bardzo długich umów. Dzisiaj niepewność w gospodarce jest jeszcze większa. Epidemia wywołana koronawirusem spowodowała już olbrzymie zmiany na rynku, a to dopiero początek. Staramy się szybko reagować na potrzeby najemców. I stąd nasz pomysł: możliwość krótkoterminowego wynajmu biura w dostępnych od ręki lokalach w nowo zakupionym budynku biurowym w centrum Warszawy.

Propozycja firmy kierowana jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, ale skorzystać z niej mogą również te, chcące wynająć całe piętro. Zdaniem firmy, nowo wybudowany biurowiec odpowiada na wiele współczesnych potrzeb, dopasowując się do różnych typów najemców. Zalety oferty tłumaczy również Olga Duda, Leasing Manager OKAM Global Commercial i dodaje, że pod kątem oczekiwań klientów, firma przygotowała uproszczone umowy typu „flex”, zapewniające dużą elastyczność w zakresie czasu oraz powierzchni najmu.

Dzięki tzw. układowi gabinetowemu, budynek przy Lindleya 16 oferuje moduły już od 13 mkw, z możliwością wynajmu już od jednego miesiąca. Moduły dają się łatwo dzielić i łączyć, co sprawia, że firmy mogą w prosty sposób dostosować powierzchnię do swoich potrzeb i tempa rozwoju. Dla startujących dopiero biznesów przygotowaliśmy biura już umeblowane, w których mogą zacząć działać niemal natychmiast.

Oprócz lokali biurowych w budynku przy Lindleya 16, przedsiębiorcy mogą wynająć również miejsce parkingowe oraz pomieszczenie przeznaczone na archiwum czy magazynek. Właściciele nie szczędzą pochwał dla dobrej lokalizacji budynku (centrum Warszawy) oraz zapewnienia całodobowej ochrony.

Fot. Materiały prasowe

Firma z dobrą pozycją na rynku

OKAM Capital od ponad 15 lat jest liderem wśród firm developerskich specjalizującym się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. W swoim portfolio posiadają aż 22 projekty w 7 miastach w Polsce.

W Warszawie grupa OKAM znana jest z takich realizacji mieszkaniowych jak Żoli Żoli na Żoliborzu, mokotowskie Vista, Mokka i Central House, Incity na Woli czy powstająca na Pradze Północ Bohema – Strefa Praga. Oprócz działalności w sektorze mieszkaniowym, firma działa również na rynku komercyjnym oferując nieruchomości biurowe i handlowo-usługowe. Poza biurowcem przy ul. Lindleya 16 w Warszawie, spółka oferuje również najem powierzchni w Łodzi, przy ul. Dowborczyków 18.

Jak przekonuje Olga Duda, powołana do życia spółka OKAM Global Commercial jest wyrazem nowej strategii Grupy w stosunku do nieruchomości komercyjnych.

Strategia, którą zaczęliśmy realizować została zbudowana w oparciu o potrzeby klientów. Obserwujemy, że firmy dosyć niechętnie podejmują decyzje o wynajmie powierzchni biurowej na kilka lat. To wynika oczywiście ze strachu brania na siebie tak dużego i długiego zobowiązania. Ale także z tego, że dziś firmy zmieniają się szybko i niektóre chcą mieć możliwość zwiększania powierzchni swojego biura co rok, czy półtora. Nasza nowa propozycja ma zapewniać najemcom poczucie stabilności oraz dużą elastyczność.

Źródło: Informacje prasowe

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close