Biznesowi celebryciKultura i sztuka

Czy Jarosław Kaczyński zostanie zaatakowany 10 kwietnia?

Sytuacja poważna, czy.... wręcz przeciwnie? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Nie ma co ukrywać, że Jarosław Kaczyński ma szczęście do opozycji. Przez ostatnie lata zdołał zaskarbić sobie ok. 30% betonowego elektoratu, którego niemal nie jest możliwe skruszyć. Niemniej jednak walka wciąż trwa, a jednym z takich „wojowników” jest Paweł Tanajno.

Jest to znany antycovidowiec, który wielokrotnie sprzeciwiał się polityce rządu. O dziwo, zyskał przy tym uznanie nawet wśród sporej części wyborców PiS. Na szczęście dla niego, po wielu próbować wybicia się w polityce, otrzymał swoją szansę dzięki pandemii. Na przykład zorganizował akcję OtwieraMY, która według ekspertów jest jedną z głównych przyczyn obecnej trzeciej fali pandemii w Polsce. I to się nazywa “prawdziwy sukces”.

Strajk Przedsiębiorców szuka PRowców. Wynagrodzenie? Reklama na FB

Z czasem jednak przestało mu być po drodze z Konfederacją, która pokazała ostatnio swoje oblicze. Choć początkowo łączyła ich nienawiść do obostrzeń, to z czasem w związku zaczęło kipieć. Mimo wspólnych tematów i fotek na Facebooku.

O ten impas Strajk Przedsiębiorców największe pretensje ma do posła Grzegorza Brauna, który próbuje się wybić na autorytet foliarzy oraz znanej proepidemiczki Justyny Sochy. Wg. przedsiębiorców, para nie dostosowała się do odgórnych planów organizacji Marszu o Wolność.

Strajk Przedsiębiorców
Źródło: Paweł Tanajno

Sytuacja przelała czarę goryczy, przez co na imprezie proepidemicznej wzięła udział tylko garstka osób. Głównie płaskoziemcy, antycovidowcy, patostreamerzy. Sam „marsz” zgromadził raptem kilkadziesiąt osób, co dodatkowo pokazało porażkę organizatorów. A protest finalnie zakończył się szybciej, niż zaczął.

FB: Karol Ruciński

Nie mogło również zabraknąć tradycyjnej szarży na policję:

Na rekonstrukcji rządu zarobi… Jarosław Kaczyński. Prezes PiS zarobi lepiej niż premier!

Z tego powodu Strajk Przedsiębiorców zapowiada strajk generalny 10 kwietnia, czyli dziwnym trafem tuż po zakończonym lockdownie. Grupa odżegnała się również od partii Krzysztofa Bosaka i zagroziła odwetem, jeśli tylko będą chcieli znowu pojawić się na tym wydarzeniu.

Czy Jarosław Kaczyński może czuć się bezpieczny?

Zapewne tak, ponieważ Tanajno wraz ze swoją małą grupą rewolucjonistów planują zablokować Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku w Warszawie (czyli popularnych czarnych schodków). Czy im się uda, to już kwestia sporna, ale przynajmniej chcą próbować.

Źródło: OtwieraMY FB

Swoją drogą nie chcemy być złośliwi, ale jeśli tak ma wyglądać współpraca „partii opozycyjnych” w Polsce, to niestety Jarosław Kaczyński może jeszcze długo spać spokojnie.

Źródło: Rzeszow24, Paweł Tanajno Facebook

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close