Media

25-latka zgwałciła mężczyznę po zobaczeniu jego portfela Dogecoin

Zwykła randka mogła skończyć się tragicznie dla Tomasa Martineza, posiadacza sporej liczby kryptowalut na swoim koncie. Kiedy pochwalił się wysokością Dogecoin nowo poznanej kobiecie przez Tindera, to ta wykorzystała go przy najbliższej możliwej sytuacji.

Od razu zaznaczamy, że trudno zweryfikować tę historię, chociaż jest omawiana na kilku portalach informacyjnych i Reddicie. Do nietypowego zdarzenia doszło w Albuquerque w Stanach Zjednoczonych. 25-letnia kobieta, rzekomo zmusiła 21-letniego randkowicza z Tindera do wytrysku w jej pochwie w nadziei na poczęcie dziecka. Kobieta miała bowiem nadzieję, że mężczyzna będzie spłacał alimenty i będzie mogła go szantażować.

40% wszystkich Dogecoin w rękach pięciu bogaczy. To scam, czy wręcz przeciwnie?

Jak przekazuje między innymi portal Global Nea Jenifer Garcia przekonała Tomasa Martineza do seksu, po tym jak zaczął chwalić się zarobkami na Dogecoin i innych kryptowalutach. Według relacji mężczyzny przekonała go do uprawiania z nią seksu bez zabezpieczenia, twierdząc, że prezerwatywa podrażnia jej skórę. Wcześniej wspomniała, żeby się wycofał, jeśli boi się, że zajdzie z nią w ciążę.

Mężczyzna przekazał mediom, że:

[…] Miałem zamiar wycofać się w każdej sekundzie, ale ona sięgnęła po pistolet pod jej materacem. Następnie wycelowała go w moją głowę i powiedziała, żebym w niej doszedł tak, jak Bóg chciał.

Tomas powiedział, że myślał, że kobieta żartuje. Szybko się to jednak zmieniło, kiedy pokazała mu, że pistolet był załadowany. Stwierdziła również, że chce mieć z nim dziecko, ponieważ ma dużo pieniędzy, a sama dużo czytała o Dogecoin. I tu dochodzimy do meritum. Jak wynika z relacji mężczyzny, sam stosunek trwał 10 minut, po czym uciekł z mieszkania.

Elon Musk i Vitalik Buterin spowodowali krach na giełdzie kryptowalut

Poszedłem na posterunek policji, mając nadzieję, że przynajmniej każą jej wziąć pigułkę wczesnoporonną. Tymczasem oni ją zatrzymali na noc w areszcie, ponieważ największym problemem był pistolet. Wobec mojej sprawy wycofali wszystkie zarzuty, ponieważ to ja byłem u niej.

Obecnie sprawa jest rozwojowa.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close