Biznesowi celebryciBusiness lifestyleHandelInwestycje

Celebryci, w tym Paris Hilton i Reese Witherspoon promują kryptowaluty

Bitcoin wchodzi do mainstreamu.

Kryptowaluty, w tym Bitcoin i Etherneum zdobywają coraz większą popularność wśród osób, które do tej pory unikały takich inwestycji. Pomagają w tym wypowiedzi osób spoza branży, które ze względu na swoją rozpoznawalność mogą przyczynić się do wzrostów. O dziwo, swoje trzy groszy dodały celebrytka Paris Hilton i aktorka Reese Witherspoon.

Paris Hilton i inne gwiazdy inwestują w kryptowaluty

Multimilionerka Paris Hilton, której pradziadek Conrad Hilton założył sieć hoteli sygnowanych swoim nazwiskiem, zaczęła promować kryptowaluty. W jednym ze swoich ostatnich wpisów stwierdziła, że “kocha Bitcoina” (BTC), który w ostatnim czasie znowu zyskuje ogromne wzrosty.

74-latek stracił 50 tys. złotych przez “oszustwo na Hołownię”

Jej komentarz dotyczył wpisu amerykańskiego przedsiębiorcy Michaela Saylora, który stwierdził, że:

Diamenty mogą być twoim najlepszym przyjacielem, ale bitcoin jest wieczny.

Sam Michael Saylor jest właścicielem firmy IT Microstrategy, która pod koniec sierpnia zainwestowała w Bitcoin 177 milionów dolarów. Tymczasem sama Paris Hilton inwestuje w tokeny NFT, o czym pisała na swoim blogu. Napisała m.in,, że:

Postrzegam NFT, czyli niewymienialne tokeny, jako przyszłość ekonomii twórców. Korzystając z technologii blockchain można pomóc twórcom zwiększyć wartość ich pracy i udostępniać ją fanom w czasie rzeczywistym.

Zaczęłam zdawać sobie sprawę z tego, jak NFT mogą okazać się ważne i jaki będą miały wpływ na wirtualne światy. Grafika cyfrowa, moda lub branding mogą być wyświetlane na czyimś awatarze lub w wirtualnym środowisku, albo sprzedawane. Możesz już kupować wirtualne nieruchomości za pomocą NFT. W wirtualnym świecie zwierzaków Axie Infinity ktoś zapłacił kryptowalutami o wartości 1,5 miliona dolarów za dziewięć działek! Możesz także kupić wirtualne samochody.

Dwunastolatek zarobił 1,5 miliona złotych na NFT emoji wielorybów

Reese Witherspoon także inwestuje w kryptowaluty. Zaczęła propagować Ethereum

Aktorka napisała na swoim Twitterze, że “właśnie kupiła swój pierwszy ETH”. Reese Witherspoon znana jest głównie z komedii romantycznych i filmów takich jak “Diabelska Przełęcz” lub serialu “Wielkie kłamstewka”. Zdobyła również Oscara za rolę June Carter  w filmie “Spacer po linie” z 2005 roku.

Nie tylko te dwie gwiazdy inwestują w kryptowaluty, ponieważ jak dostrzega portal Bitcoin.pl, Maisie Williams (znana z serialu Gra o Tron) także zainwestowała w swoje pierwsze bitcoiny. Podobnie jak legenda boksu Mike Tyson, czy raper Busta Rhymes. Wszystko to sprawia, że coraz więcej osób przekonuje się do tych inwestycji, co przekłada się także na zwiększenie popytu na rynku.

Źródło: Bitcoin.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close