Biznesowi celebryciMarketingMedia

Najman przedstawił “szefa” MMA-VIP. To Andrzej Zieliński ps. “Słowik”

Nie ma co ukrywać, że Marcin Najman za wszelką cenę chce wypromować swoją galę MMA-VIP. W tym celu przedstawił nowego “włodarza” imprezy, którym okazał się 61-letni boss mafii pruszkowskiej – Andrzej Zieliński p.s Słowik. Najman przy okazji zaatakował swojego konkurenta Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego.

Marcin Najman przedstawił “bossa” swojej gali MMP-VIP. To były gangster Słowik

Marcin Najman ogłosił, że 61-letni Zieliński zorganizuje galę MMAVIP w Kielcach. Na imprezie, która odbędzie się 25 lutego, “bokser” zmierzy się także z Mirosławem Dąbrowskim. Mężczyzna notabene także był gangsterem znanym w środowisku, jako “Misiek z Nadarzyna“.

Najman wyśmiał również KasjuszaDon KasjoŻycińskiego, który również założył swoją federację sztuk walki “Prime Show MMA“. Na tamtejszej gali wystąpią m.in. Jaś Kapela i Ziemowit Kossakowski. “El Testosteron” stwierdził na konferencji, że Życiński jest jedynie “słupem”, a nie prawdziwym szefem swojej organizacji.

Podobnie napisał na swoim Twitterze:

U nas słupów nie ma. W MMA-VIP jest boss.

Andrzej Zieliński, którego prawdziwego nazwisko brzmiało Banasiak, od dzieciństwa miał na bakier z prawem, ponieważ był wielokrotnie skazywany za rozboje, kradzieże, oszustwa, włamania i fałszerstwa. W 1993 roku został uniewinniony przez Lecha Wałęsę, a plotki mówiły o tym, że doszło do korupcji. Słowik miał wręczyć łapówkę w wysokości 150 tys. dolarów Mieczysławowi Wachowskiemu i Lechowi Falandyszowi. Sprawa rozeszła się jednak po kościach.

Zobacz również: Fabryka Broni „Łucznik” odnotowuje 300% wzrost sprzedaży w USA

Gangster był oskarżony m.in. o zlecenie zabójstwa komendanta głównego policji Marka Papały. W tej sprawie uniewinniono go w 2013 roku. Niemniej jednak był skazany na sześć lat pozbawienia wolności za kierowanie gangiem pruszkowskim. W swojej autobiografii “Skarżyłem się grobowi…” zrzucił większość przestępstw świadkowi koronnemu Jarosławowi Sokołowskiemu, pseudonim “Masa“.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close