Kultura i sztukaMediaPolskaWarszawa

Dziewczyna Chajzera odchodzi z TVP, bo go tam szkalują.

Małgorzata Walczak, dziennikarka TVP Info,a prywatnie partnerka Filipa Chajzera, poinformowała że odchodzi z pracy po reportażu krytykującym jej chłopaka.

O tym że Filipa Chajzera jest za co krytykować, raczej nie musimy przypominać. By się o tym przekonać, wystarczy przejrzeć nasz tag “Chajzer”.

Do krytyki dziennikarza TVN przyłączyła się stacja TVP. Oczywiście zrobiła to w zupełnie niemerytoryczny i zwyczajnie głupi sposób, zaliczając go wraz z Kingą Rusin do mitycznej “pseudoelity, która od lat próbuje wmówić Polakom, jak mają żyć”.

Najwidoczniej najnowszy reportaż wiadomości przelał czarę goryczy dla obecnej partnerki Filipa Chajzera – Małgorzaty Walczak. Dziennikarka TVP Info ogłosiła bowiem na swoim Instagramie, że odchodzi z pracy w Telewizji Polskiej, ponieważ nie zgadza się na szkalowanie osoby, którą kocha.

Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli. Mam swoje bardzo dosadne zdanie na ten temat. Kończę więc przygodę z Telewizją Polską… wybieram rodzinę i jej dobro.

View this post on Instagram

Czas znowu pożegnać się z TVP…podobno do trzech razy sztuka. Ten będzie trzeci … W czerwcu 2019 roku, po 3 latach przerwy wróciłam do TVP Info, do ludzi, których znałam od lat, fantastycznych operatorów, dźwiękowców, inżynierów wozów transmisyjnych, wydawców, podwydawców, producentów… Poznałam nowych reporterów info , których naprawę polubiłam. Niestety to jak w „Wiadomościach” przedstawia się osobę, którą kocham i z którą jestem , jest dla mnie nie do zaakceptowania . Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli. Mam swoje bardzo dosadne zdanie na ten temat. Kończę więc przygodę z Telewizją Polską…wybieram rodzinę i jej dobro. Wszystkim z którymi miałam przyjemność pracować , naprawdę dziękuję za te kilka miesięcy .

A post shared by Gosia Walczak (@gosia_walczak) on

To już trzecie rozstanie Małgorzaty Walczak z TVP. Po pierwszym odejściu w 2016 roku związana była między innymi z TVN Warszawa oraz TVN24. Do Telewizji Polskiej wróciła nieco ponad pół roku temu.

Źródło: Warszawa w pigułce, Instagram

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close