HandelKultura i sztukaPolska

Ogromne obniżki cen biletów w Cinema City! Przez koronawirusa?

Sieć kin Cinema City obniżyła o połowę ceny swoich biletów. Promocja będzie obowiązywać do odwołania.

To nie lada gratka dla miłośników filmów. Sieć kin Cinema City wprowadziła nowy cennik. Od wczoraj klienci zapłacą aż o połowę mniej za wszystkie bilety.

Zmiana dotyczy wszystkich kin Cinema City w całej Polsce. Do tej pory bilety kosztowały zwykle od 25 do 30 złotych, a w weekendy nawet 37 złotych. Od teraz bilety do Cinema City na filmy 2D kosztują tylko 17 złotych w Warszawie i w podwarszawskich Jankach oraz 15 złotych w pozostałych miastach. Co najważniejsze, te same stawki obowiązywać będą zarówno w weekendy, jak i w pozostałe dni.

Zmiana dotyczy także popularnego programu Unlimited, w ramach którego nabywa się nieograniczony wstęp na wszystkie filmy 2D. Dotychczas cennik dla tego programu to 49 złotych w Warszawie oraz 42 złote w pozostałych miastach. Od wczoraj klienci zapłacą odpowiednio 38 i 33 złote. Nowy cennik obejmuje zarówno nowych, jak i obecnych posiadaczy Cinema City Unlimited. Co więcej, obniżka objęła też filmy w formatach Imax, 4DX oraz ScreeX.

Jak przekonuje Katarzyna Opertowska, marketing director Cinema City Poland, obniżka była planowana od dawna i nie ma nic wspólnego z epidemią koronawirusa i szerzącą się paniką.

Zmiany polityki cenowej dotyczą wszystkich kin Cinema City w całej Polsce. Zmiany te nie są podyktowane informacjami o koronawirusie, a wnikliwą analizą trendów rynkowych. Wprowadzona zmiana była planowana od dawna.

Cinema City jest jedną z trzech największych sieci kin w naszym kraju i posiada łącznie 34 kina w 19 polskich miastach (Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Cieszyn, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Starogard Gdański, Toruń, Wałbrzych, Warszawa i Zielona Góra).

Źródło: Gazeta.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close