BankowośćHandelTechnologie

Allegro Pay – nowa metoda płatności wprowadzana przez Allegro

Allegro wprowadza Allegro Pay, czyli nowy sposób płacenia za zakupy. Z nowej metody płatności mogą już korzystać pierwsi klienci. A w ciągu najbliższych kilku miesięcy dostęp do Allegro Pay będzie systematycznie rozszerzany.

Stale inwestujemy w to, aby zakupy na Allegro były jeszcze wygodniejsze, szybsze i bardziej dostępne dla naszych klientów. Dlatego stworzyliśmy Allegro Pay – nowoczesną i bezpieczną usługę, która jest uzupełnieniem innych metod płatności dostępnych na naszej platformie. Aktywacja usługi zajmie naszym klientom niespełna minutę, a 15 sekund wystarczy im do zrealizowania transakcji – chwali nową usługę prezes Allegro François Nuyts.

Na początek dostęp do Allegro Pay otrzyma grupa kilkudziesięciu tysięcy klientów, która będzie systematycznie wzrastać do końca 2020 roku. Osoby, które po zalogowaniu na Allegro, w metodach płatności do wyboru w formularzu dostawy i płatności zobaczą Allegro Pay, będą mogły aktywować usługę i zyskać do 4 tysięcy złotych do wykorzystania na swoje zakupy na platformie.

Dodatkowo, subskrybenci Allegro SMART! będą mogli wybrać opcję 3 miesięcznych spłat, w których oprocentowanie wyniesie 0 procent. Klienci mają też do wyboru dłuższy okres spłaty podzielonej na 5, 10 lub 20 miesięcznych płatności. Płatności można realizować dobrze znanymi metodami jak BLIK czy szybkie przelewy, podano także.

Allegro.pl jest największą platformą handlu elektronicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Społeczność Allegro tworzy ponad 20 milionów zarejestrowanych użytkowników, a sprzedaż na platformie prowadzi ponad 100 tysięcy małych i średnich polskich firm: sklepów, importerów, dystrybutorów, producentów.

Źródło: money.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close