Kultura i sztukaMediaZdrowie i medycyna

Justyna Socha zorganizowała koncert, na którym zaśpiewali neonaziści

Wszystko w imię "walki z segregacją" xD

Justyna Socha, po raz kolejny pokazała swoje prawdziwe oblicze. Celebrytka zorganizowała bowiem alternatywny koncert w Goniądzu, który miał “sprzeciwia się segregacji”. Zaprosiła do niego duet, który śpiewał neonazistowskie piosenki, m.in. “Urodzony białym”.

Justyna Socha zorganizowała koncert antyszczepionkowy, na którym zaśpiewali neonaziści

Justyna Socha dzień po koncercie Rock na Bagnie, w którym wymagano zaszczepienia, zorganizowała koncert “zwalczający segregację”. Problem w tym, że pojawiły się na nim rasistowskie, antysemickie i neonazistowskie treści. O sprawie informuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który skierował w tej sprawie pismo do prokuratury.

Poznań. Justyna Socha znowu bawi się w biologa: “Po co zmieniasz DNA?”

Jednym z zespołów był duet, który coverował piosenki neonazistowskiego zespołu Honor. Jednym z utworów był “Urodzony białym”, który dotyczy czystości rasy i “walki z żydostwem”. Ze sceny można było usłyszeć na przykład:

Siłą swojej woli hebrajski korzeń wyrwij z tych stron! By na zawsze niezależny aryjskim tonem zabrzmiał Twój głos. Czystej rasy płomień niech rozjaśnia zawsze Twój dom. Duma Twoich białych dzieci kiedyś znów wyzwoli ten ląd!

Białe dziedzictwo, aryjskiej rasy głos, którego przyszłość zależy dziś od Ciebie. Jeszcze niedawno świat mógł być ocalony. Dziś jest inaczej, więc rasy swojej broń!

Wykonawcami neonazistowskiego covera, byli Adam Czeczetkowicz (gitara, śpiew) oraz Rafał Kosno (perkusja).

Źródło: Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

I choć impreza odbyła się pod hasłem “stop segregacji”, to trudno ominąć fakt, że Justyna Socha swoimi działaniami legitymizuje patologię. Udowodniła to kilka dni temu, kiedy na tak zwanym “Marszu Wolności” śpiewała o “wyłączeniu telewizji, włączeniu myślenia”.

Antyszczepionkowcy w Poznaniu udowodnili, że są lokalnymi terrorystami

Antyszczepionkowcy są coraz niebezpieczniejsi z każdym tygodniem

I wszystko można byłoby skomentować uśmiechem politowania, ale antyszczepionkowcy stali się coraz bardziej niebezpieczni. Ci domorośli lokalni terroryści coraz bardziej zagrażają normalnym ludziom i lekarzom, a to prosta droga do tragedii. Justyna Socha wiedzie za to prym w podburzaniu ludzi i negowaniu nauki, co jest zjawiskiem bardzo nierozważnym, a może doprowadzić do kolejnych ataków fizycznych na służby medyczne.


Źródło: Wyborcza

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close