Biznesowi celebryciKultura i sztukaMedia

Maja Staśko na złość Stanowskiemu zapowiada program “Love Park”

Maja Staśko po raz kolejny daje o sobie znać i – po raz kolejny – atakuje Krzysztofa Stanowskiego. Gdyby nie to, że między tą dwójką istnieje przepaść ideologiczna, można byłoby pomyśleć, że mają się ku sobie. Staśko zapowiedziała przy tym, że zrobi konkurencję Stanowskiemu. Jak? Stworzy program Love Park, w którym będzie miła dla gości.

Maja Staśko chce stworzyć program Love Park, do którego zaprosi tylko gości, z którymi się zgadza

Nie ma co ukrywać, że Krzysztof Stanowski od wielu miesięcy kręci bekę z Mai Staśko. Celebrytka nie pozostaje mu jednak dłużna i również od czasu do czasu wbija szpilę dziennikarzowi. Udowodniła to po raz kolejny, kiedy w trakcie Q&A dla telewizji informacyjnej WTV, opowiedziała o swoich planach.

Maja Staśko próbowała udowodnić swoją rację i się ośmieszyła

Influenserka przekazała, że chce sprzeciwić się wszędobylskiemu “hejtowi”, który według niej zwłaszcza uwidacznia się w programie Krzysztofa Stanowskiego na Youtube. W tym celu stworzyć show “Love Park”, w którym będzie zachęcała do promocji tolerancji, miłości i feminizmu. Program dotyczyć będzie również wielu innych aspektów lewicowej ideologii, której autorka jest zresztą wielką fanką.

Krzysztof Stanowski wyśmiewa zaczepki Jasia Kapeli u Maliny Błańskiej

I choć dziennikarka nie ujawniła szczegółów, to można przypuszczać, że będą to osoby związane stricte z partiami czy organizacjami lewicowymi. W nagraniu nie poinformowała dodatkowo, czy w jej programie pojawią się inni dziennikarze, tacy jak Jaś Kapela, który prywatnie jest jej dobrym kolegą.

Pierwszym gościem programu Love Park ma być Sergiusz “Nitro” Górski. Youtuber jest członkiem grupy Team X 2.

Będziecie oglądać?

Źródło: Maja Staśko Twitter

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close