Biznesowi celebryci

Jaś Kapela chce stoczyć walkę w FAME MMA z Aleksandrem Jabłonowskim xD

Jaś Kapela po ostatnim wywiadzie u Krzysztofa Stanowskiego w Hejt Park, musi mierzyć się z krytyką zarówno z prawej, jak i z lewej strony sceny politycznej. Nie umniejsza to faktu, że sam “poeta” pragnie znowu dać o sobie znać, tym razem proponując walkę w FAME MMA z Aleksandrem Jabłonowskim vel Wojciechem Olszańskim.

Jaś Kapela dalej nie może zdzierżyć swojej kompromitacji u Krzysztofa Stanowskiego. Ostatnio nawet będąc u dziennikarki feministycznej Maliny Błańskiej, wyzwał prezentera od “kmiotów”, pytając retorycznie “czy jest z siebie zadowolony”.

Jaś Kapela zniszczony przez Krzysztofa Stanowskiego w HejtPark xD

Tymczasem sam “poeta” jest wyjątkowo mocny, jeśli nie ma obok niego jego krytykantów. Z tego powodu zaczął się chwalić, że najchętniej pobiłby się z Aleksandrem Jabłonowskim, słynnym “Jaszczurem”. Aktor Wojciech Olszański, który “wciela się” w kontrowersyjną postać Jabłonowskiego, jest jednym z najbardziej zagorzałych skrajnych prawicowców.

Sam Jabłonowski wielokrotnie negatywnie wypowiadał się o osobach mających lewicowe poglądy. Dotyczyło to także tematów prospołecznych, politycznych, a nawet zdrowotnych (np. o szczepieniach przeciwko COVID-19). Kapela wyczuł, że FAME MMA, to dobry biznes, skoro za ostatni wywiad z Krzysztofem Stanowskim wziął 700 zł.

Sam stwierdził, że ma szansę wygrać, ponieważ:

Uprawiam jogę i inne ćwiczenia, dużo jeżdżę na rowerze i ćwiczyłem krav magę, więc o mnie się nie martw.

Wielu internautów ma jednak nieco odmienne zdanie od “artysty”. Jabłonowski jest bowiem od niego prawe dwa razy cięższy, zatem poeta ma niską szansę na wygraną w takim pojedynku.

Jaś Kapela trafi do więzienia na 3 lata, bo nie zgłaszał gwałcicieli?

Jaś Kapela chciałby dyskutować ze Sławomirem Mentzenem o gospodarce

To jeszcze nie koniec. Otóż redaktor Krytyki Politycznej chciałby jeszcze wziąć udział w debacie o finansowaniu kultury ze Sławomirem Mentzenem.

Sam Mentzen stwierdził, że szkoda mu czasu na rozmowy z Kapelą, więc na razie poeta może dyskutować tylko z ludźmi, którzy popierają jego opinię.

Źródło: Jaś Kapela Facebook

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close