PolitykaPolskaŚwiatZdrowie i medycyna

Krzysztof Bosak wypromował zbiórkę dla osoby trans na zmianę płci xD

Krzysztof Bosak, jako jeden z najbardziej znanych polskich nacjonalistów, którzy dostali się do mainstreamu, nader często wypowiada się na tematy LGBT. Podobnie było i tym razem, kiedy to skrytykował zbiórkę osoby transseksualnej na operację zmiany płci. Polityk udostępnił ją na swoim Twitterze, przez co zrzutka stała się bardziej popularna i polityk de facto pomógł uzbierać pełną kwotę.

Krzysztof Bosak pomógł osobie transpłciowej

Krzysztof Bosak udostępnił Tweeta ze zbiórką na mastektomię, czyli usunięcie piersi. Zabieg miał zostać wykonany na osobie transpłciowej, ale potrzebne w tym celu było uzbieranie wystarczającej sumy pieniędzy. Poseł Konfederacji nazwał zabieg  “okaleczaniem się w wyniku prania mózgów pod płaszczykiem nauki, medycyny, tolerancji i praw człowieka“. Szybko okazało się, że dzięki jego “krytyce”, udało się zebrać wymagane środki na pokrycie zabiegu.


17-letni organizator zbiórki napisał w zbiórce pod tytułem “Pomóż zrzucić ciężar z ciała”:

Mam na imię Ignaś, przyjaciele mówią mi Nasiek.

Mam 17 lat i jestem transpłciowym mężczyzną. Uczę się w Technikum na kierunku Technik Grafiki. Od sierpnia 2021 przyjmuję testosteron, co pomaga mi osiągnąć męskie cechy, co ułatwia moje funkcjonowanie w społeczeństwie jako chłopak.

Czytaj również: Konfederacja manipuluje danymi i stara się okłamać opinię publiczną

Potrzeba było 8 tysięcy złotych

Próg zrzutki został ustawiony na 8000 złotych, a pieniądze zostaną przeznaczone na zabieg i noclegi w klinice. Całą resztę, czyli leki, dojazdy i opatrunki, Ignaś opłaci z własnej kieszeni.

Operacja ma zostać przeprowadzona w klinice Esculap w Bielsku-Białej, metodą DI (double incision). Jak zaznaczył autor zbiórki, przez problemy związane z dyskomfortem psychicznym nie może ćwiczyć na WF, aby “nie zdradzić tożsamości”. Nie może również założyć damskich strojów kąpielowych, choć uwielbia chodzić na basen.

Choć sam poseł Konfederacji nie skomentował swojej “pomocy”, to Ignaś docenił jego przypadkowy gest pomocy:

Dziękujemy panu Bosakowi za udostępnienie zrzutki! 🤣🤣

My tymczasem zachęcamy posłów Konfederacji do promocji innych zbiórek, na przykład na rzecz Ukrainy, którą mógłby reklamować swoją twarzą sam poseł Grzegorz Braun.

Grzegorz Braun za groźby do Niedzielskiego zarobił ponad 420 tys. zł

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close